Моя власність! Рекомендую неймовірну книгу

Моя власність! Рекомендую неймовірну книгу

Моя власність! Рекомендую неймовірну книгу

Привіт мої хороші! Особисто я, не уявляю жодного вечора без цікавої книги. Впевнена, що ви розділяєте мою думку. Якщо так, то чому б не зануритися у пристрасну, небезпечну та хвилюючи книгу від талановитого автора Каміли Дані. Якщо вже читаєте цю авторку, тоді знаєте які чудові твори вона пише. Якщо ні, то зараз прекрасна нагода почати знайомитися з творчістю, тому що від книги МОЯ ВЛАСНІСТЬ будете у захваті. Ніщо так не гріє у зимові вечори, як історія, від якої неможливо відірватися. 

Тихо. Спокійно.
Тремтячими ногами йду вперед, заглядаю в кухню, проходжу коридор до кабінету господаря.
Бах!
Дзвінкий постріл вкорінює моє тіло в підлогу. Кров холоне, серце перестає битися, а легені не приймають кисень.
Голова робить один рух. Один невірний поворот в бік вистрілу і зустрічається з темними очима.
Безжалісний хижак з теплою прірвою замість очей навис над, уже бездиханним тілом господаря будинку. Дуло пістолета, що в його руках ще випускає тоненький струмінь диму.
Пустий, хижий погляд шматує нутро, кров кипить від страху, й ціпинить від жаху.
Схиляє голову на бік, робить крок до мене примружуючи повіки.
Бігти! Треба бігти!
Мозок, ніби відходить від наркозу і я зриваюся з місця. Біжу на ватяних ногах до головного входу й біля дверей чую рик шакала:
– Привести її, живою або мертвою!

Запрошую подивитися тако і буктрейлер до цієї історії. Не тільки читайте, але і дивіться візуально, щоб оцінити сюжет та красу твору. 

 

Оригінал статті на Букнет: Моя власність! Рекомендую неймовірну книгу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"