“Моя власність” новинка від Каміли Дані
“Моя власність” новинка від Каміли Дані
Я до вас з рекомендацією чудової книги від Каміли Дані
Дуже сподіваюся, що вас зацікавить ця новинка. Особисто я вже додала її в бібліотеку! І ви робіть так само)))
Моя власність
Це третя книга в циклі, але можна читати окремо.
Анотація до книги:
– Хочеш свободи? – кам’яний вираз обличчя. – Тоді зіграємо, – в темних очах пітьма з відблисками язиків полум’я.
– Для тебе моє життя це гра? – ще сильніше стискаю пістолет.
Тремтячими руками направляю дуло прямісінько в серце шакала. Знаю, що не зможу вистрілити, але це моя остання надія на порятунок.
– Ти – свідок. І те, що ще дихаєш доводить тільки одне, – примружує повіки відкидаючи голову на підголівник. – Ти – моя власність. Хочу граю, не хочу – куля в руду голівоньку.
#зрада;
#альтернативний світ;
#приборкання рудої бестії;
#поранена душа героя;
#відверто;
#таємниці;
Маленький шматочок:
– Є хтось? – Оглядаю порожнє приміщення. Вишукані меблі, камін в якому потріскують дрова і все. Нікого.
Тихо. Спокійно.
Тремтячими ногами йду вперед, заглядаю в кухню, проходжу коридор до кабінету господаря.
Бах!
Дзвінкий постріл вкорінює моє тіло в підлогу. Кров холоне, серце перестає битися, а легені не приймають кисень.
Голова робить один рух. Один невірний поворот в сторону вистрілу і зустрічається з темними очима.
Безжалісний хижак з темною прірвою замість очей навис над, уже бездиханним тілом господаря будинку. Дуло пістолета, що в його руках ще випускає тоненький струмінь диму.
Пустий, хижий погляд шматує нутро, кров кипить від страху, й ціпинить від жаху.
Схиляє голову на бік, робить крок до мене примружуючи повіки.
Бігти! Треба бігти!
Мозок, ніби відходить від наркозу і я зриваюся з місця. Біжу на ватяних ногах до головного входу й біля дверей чую рик шакала:
– Привести її, живою або мертвою!
ЧИТАТИ ТУТ
Оригінал статті на Букнет: “Моя власність” новинка від Каміли Дані
Блог
ЗБІР КОШТІВ НА РЕМОНТ І РЕКОНСТРУКЦІЮ БУДИНКУ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИЯк відомо, 1 січня рашистські агресори обстріляли центр Києва.
Будинок письменників України – унікальна пам’ятка історії, мистецтва та архітектури (побудовний 1879 року) – зазнав значних пошкоджень внас
Фестиваль «Книжкова країна» відбудеться з 24 по 27 квітня 2025 року на ВДНГ у Києві. Про це Читомо повідомили організатори фестивалю.
За словами організаторів, цього року подія передбач
Болонський ярмарок дитячої літератури отримав нагороду почесного гостя за глобальну промоцію грамотності у межах Міжнародного книжкового ярмарку в Ченнаї (CIBF), Індія. Про це повідомля
Короткі списки «Книжка року-2024»: відомі претенденти ще у двох номінаціяхВсеукраїнський рейтинг «Книжка року-2024» оголосив короткі списки у двох номінаціях: «Софія» та «Красне письменство». Про це повідомили на сайті конкурсу.
Номінація «Софія»
Сучасна у
У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили книгозбірню, присвячену творчій спадщині видатного українського поета, перекладача та майстра паліндромів Миколи Мірошниче
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.