Моя бібліотека. Рекомендую.
![Моя бібліотека. Рекомендую. Моя бібліотека. Рекомендую.](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608287975_7248765.jpg)
Моя бібліотека. Рекомендую.
Всім привіт.
Гадаю Вас вони також не залишать байдужими. Приємного читання.
1. Якщо хочете почитати про сильну жінку, котра попри все хоче бути сильною та впоратися з усіма проблемами самотужки, то Вам неоднінно сюди – Марі Керімей “Бос тут жінка”
2. Героїню силоміць змусили бути прихильною до нелюба, але вона продовжує боротися й мріє звільнитися та знайти вихід з цієї ситуації. Аделіна Янг “Я більше не боюсь”
3. Молодіжна проза котра розкриває всю проблему мігрантів. Сім’я котра змушена переїхати заграницю й всі труднощі переїзду героїв. Читаймо Квітка Ромашка “Щоденник Таїсії”
Приємного читання.
Щиро Ваша Натіко Маер
Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Рекомендую.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.