Моя бібліотека. Поличка №50 – “Справжня творчість”

Моя бібліотека. Поличка №50 – “Справжня творчість”

Моя бібліотека. Поличка №50 – “Справжня творчість”

Ці історії про справжню творчість і її магію. Не казкову чи фентезійну, а ту прадавню, яка втілюється у живих творах. Це історії про долю творців, які роблять вибір. Не завжди цей вибір правильний, але кожен із них має свою ціну. Це історії-дзеркала, і в одній з них кожен автор обов’язково побачить себе.

Що може статися, якщо ти – молодий ювелір, щотижнево отримуєш замовлення на огранку коштовних каменів, і живеш у місті майстрів-ювелірів? Як виявилося, будь-що!

Читати – https://booknet.com/uk/book/vuglinka-b301751

 

 

 

Мій софізм “Полуднева”

Зрештою, що мене так тримало біля цієї дивної жінки? Я був прив’язаний. До годин очікування, безмежної писанини та холодної постілі вранці, наче і не було її…. Як марево, міраж у пустелі. Часом, коли її не було надто довго, я замислювався над своїм психічним станом. Чи була вона тут? Чи лишала на цій підлозі взуття та торбу? Чи справді сиділа у цьому кріслі, лежала на моїй постелі? А як це все моя фантазія? Чому вона постійно йде від мене?

Читати – https://booknet.com/uk/book/poludneva-b76716

 

 

 

 

Анна Карпей “Муза”

Коротка історія про те, як нелегко у повсякденному житті музі достукатись до свого автора. Міська легенда про невидимих створінь навколо нас.

Читати – https://booknet.com/uk/book/muza-b76810

 

 

 

 

 

 

 

Мар’яна Доля “Душа Кеті”

Чи погодилися б ви продати свою душу за багатство, кохання, всесвітню славу? Старий, як світ, сюжет, проте не поспішайте скептично посміхатися. Подумайте ще раз… А якщо це ваш єдиний шанс у житті потрапити у світ, до якого в іншому випадку не вдасться навіть зазирнути? Можливо, тільки таким чином ви зможете реалізувати себе? І чи правда, що за все неодмінно доведеться платити?

Читати – https://booknet.com/uk/book/dusha-ket-b193010

 

 

 

 

Пан Беспалый “Пан Беспалый”

Пан Безпалий – кіт незвичайний. Його покликання – уберігати творчих людей від власних сумнівів, невпевненості та деструктивної самокритики. Його покликання – стояти на варті народження нових шедеврів. Та хоча пан Безпалий – саме втілення безсмертної фантазії і чарів, та і йому ой як нелегко боротися з впертою реальністю. І все ж він добре знає, що одна мрія сильніша, аніж тисячі реальностей.

Читати – https://booknet.com/uk/book/pan-bezpalii-b184160

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №50 – “Справжня творчість”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Місто» Валер’яна Підмогильного тепер можна прочитати і польською

Роман «Місто» Валер’яна Підмогильного видали у Польщі. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
«Сміливо сучасний, часом надто полемічний, іронічний та інтерте

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Букерівська премія-2024 назвала фіналістів

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2024 році. Про це повідомили на сайті премії.
До короткого списку увійшли:
 

Not a River («Не річка»),

Переклади Асєєва і Жадана — у довгому списку премії PEN America

Книжки Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» і Сергія Жадана How Fire Descends («Як сходить вогонь») у перекладі англійською номінували на премію PEN America Trans

Читомо запускає книжкову «Вітрину новинок-2024» у зміненому форматі

До міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Читомо оголошує запуск проєкту «Вітрина новинок». 
«Вітрину новинок» Читомо організовує щорічно, починаючи з 2015 року. Проєкт втілюють у

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"