Моя бібліотека. Поличка №46 – “Філософське фентезі

Моя бібліотека. Поличка №46 – “Філософське фентезі

Моя бібліотека. Поличка №46 – “Філософське фентезі

На цій поличці ви знайдете досить незвичний жанр – філософське фентезі. У цих творах є магія, але думки, які виникають під час читання, значно важливіші за чари.

З Котом явно було щось не те. Та от що саме, Сашко ніяк не міг збагнути. Те, що щось не так особисто з ним, – цю думку він відкинув ще десь півгодини тому. Ну, подумаєш, пішов прогулятися до лісу. Ну, звернув трішки не по компасу, щоб глянути, що он за тими деревами. А там – бац! – і таке.

Читати – https://booknet.com/uk/book/u-lukomorya-b272975

 

 

 

 

 

 

Ліна Алекс “На півночі дикій”

На півночі дикій, в холодній пустелі

Стоїть Крижаної Величності дім.

На троні, що зітканий із заметілі,

Вона владарює довіку у нім.

Читати – https://booknet.com/uk/book/na-pvnoch-diki-b317888

 

 

 

 

 

Леся Яцута “Король”

З циклу ” Місто спогадів”. Ходить легенда, що поза часом і простором існує примарне місто “Дрімфог”. Наповнюють його безликі привиди, а керують усім містичні й загадкові істоти, які полюбляють копирсатися у чужих душах. Час від часу місто з’являється і на нашій Землі. І ніхто не знає, що чекає на тих, кому пощастить туди потрапити.

Читати – https://booknet.com/uk/book/msto-spogadv-korol-b315130

 

 

 

 

 

 

Oli Gnats “Морський шлях”

З циклу ” Місто спогадів”. Холодними водами Північного моря пливе маленьке риболовецьке судно. Загублене серед хвиль, воно ще не знає своєї участі, коли на горизонті нарешті з’являється земля.

Читати – https://booknet.com/uk/book/msto-spogadv-morskii-shlyah-b314651

 

 

 

 

 

 

Avee Delmonico “Емпатія”

З циклу ” Місто спогадів”. Існує легенда, що поза часом і простором існує примарне місто «Дрімфог». Наповнюють його безликі привиди, а керують усім містичні та загадкові істоти, що люблять копирсатися у чужих душах. Час від часу місто з’являється і на нашій Землі. І ніхто не знає, що чекає на тих, кому пощастить туди потрапити.

Читати – https://booknet.com/uk/book/msto-spogadv-empatya-b316241

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №46 – “Філософське фентезі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"