Моя бібліотека. Поличка №42 – “Молодіжна проза”

Моя бібліотека. Поличка №42 – “Молодіжна проза”

Моя бібліотека. Поличка №42 – “Молодіжна проза”

На цій поличці ви знайдете психологічну прозу, адресовану підліткам і молоді. Пошук себе, самоствердження, безпека, перші почуття і виклики сучасного світу – все це основа для молодіжних оповідань.

Мишкові чотирнадцять. Однокласники вважають його лузером. В нього геть немає друзів або навіть приятелів. Батьки не звертають на підлітка уваги, а іноді й гримають без приводу, як йому здається. Єдине місце, де хлопець може спілкуватись з іншими – мережа. Адже там можна залишатись анонімом. Одного разу в соцмережі він наштовхується на невелику спільноту, в котрій знаходить своє перше кохання. Проте в дівчини є старший друг, котрий має на неї надзвичайний вплив.

Читати – https://booknet.com/uk/book/splnota-klenovii-list-b246839

 

 

 

Зоряна Сяєва “Телефанаберія”

Якщо поєднати стосунки на відстані та психологічне насильство – що отримаємо в результаті?

Читати – https://booknet.com/uk/book/telefanaberya-b350641

 

 

 

 

 

 

 

 

Сафі Байс “Щити Елсі”

Елсі працює над програмами захисту даних користувачів Інтернету, які називає щитами. Цього дня вона має встигнути врятувати одну соціальну мережу від остаточного краху репутації через викрадання переписок. Дівчина знає, наскільки висока ціна невдалої роботи – її колишній хлопець дорого поплатився за дірявий щит. От тільки в Елсі були причини не надто його жаліти.

Читати – https://booknet.com/uk/book/shchiti-els-b349228

 

 

 

 

 

Innaturianska “Двійник”

Алекс тікає від реального світу у віртуальний. Він невдаха, який ховається за сірими светрами, але насправді має яскраву душу. І не тільки душу, але й розум. Йому вдалося розробити саму популярну гру 2021 року “Avitarart”. Там у віртуальному світі його двійник на піку популярності.

Але як він поступить якщо двійників буде двоє? Вижити може лише один. Бути лише тінню справжнього чи сяяти разом із віртуальним?

Читати – https://booknet.com/uk/book/dvinik-b351494

 

 

 

 

Холод Влада “Збірка оповідань “69”

Оповідання про життя, кохання, дітей, та деякі суспільні теми, такі як сирітство, безхатні тварини.

Читати – https://booknet.com/uk/book/zbrka-opovdan-quot69quot-b205900

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №42 – “Молодіжна проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"