Моя бібліотека. Поличка №41 – “Історичне фентезі”

Моя бібліотека. Поличка №41 – “Історичне фентезі”
На цій поличці зібрані фентезійні твори, які мають історичну основу. Це і ХХ століття, і значно давніші віки. Кожний з цих творів не тільки цікавий сюжетно, але й кличе багато думок про часи відомі і часи забуті.
В 1920-1930 р.р. радянська влада заборонила віру в Бога і потайсвіт, але це не означало, що вони перестали існувати. Це історії трьох людей, які тісно зв`язані між собою богинями Долею і Недолею. Їх життя також переплетене з містичним потойбіччям, яке втручається у найтяжчий момент. Марія мріяла про кохання із тим кого обрала. Василь мусив відмовитись від тієї, кого кохав, а Іван знайшов своє щастя лише тоді, коли остаточно втратив надію.
Читати – https://booknet.com/uk/book/dol-b345877
Аліса Кін “Розірване намисто”
Героїня прагне розібратися у подіях минулого, пов’язаних зі своєї родиною. Дівчина їде до села з дивним пакунком, щоб зустрітися з тою, хто може відповісти на її питання, а, можливо, і когось врятувати.
Читати – https://booknet.com/uk/book/rozrvane-namisto-b342637
Максим Міллер “Інклюз”
А чи завжди гроші приносять щастя? Отримати відповідь на це питання вам допоможе оповідання «Інклюз» про катеринославського купця, який став власником чарівної монети – інклюза. За народними повір’ями, така монета завжди повертається до свого власника та притягує інші гроші. Та згодом, купцеві не сподобалося бути інклюзником, однак договір з нечистими силами заключено та назад дороги вже немає…
Читати – https://booknet.com/uk/book/nklyuz-b349340
Оксана Коваленко “Скатертина”
Ще у прадавні часи, коли на українських землях царювали слов’янські боги, юна Ладослава виткала собі до шлюбу скатертину з ниток долі. І з того часу її покровителька Лада – божество злагоди та берегиня шлюбу – постійно піклується про тих, хто не просто володіє скатертиною, але й із повагою ставиться як до самої скатертини, так і до старенького Гоблика – її хранителя. Гоблик приходить з потайсвіту, аби пояснити просту річ: «Вбережеш скатертину – Лада вбереже тебе!»
Читати – https://booknet.com/uk/book/skatertina-b348617
Garviel Loken “Кава з крилатим гусаром”
День, що почнеться так само, як і тисячі попередніх, перетвориться на захоплюючу пригоду, що поведе головного героя на зустріч із забутими міфами нашого народу та незвичайними людьми.
Читати – https://booknet.com/uk/book/kava-z-krilatim-gusarom-b349984
Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388
Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №41 – “Історичне фентезі”
Блог
Хто написав радіодиктант національної єдності-2023 без помилок?Суспільне Мовлення назвало переможців радіодиктанту національної єдності 2023 року, що відбувся 27 жовтня. Про це повідомили на сайті Українського радіо.
Дві переможниці не припустилися
Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) оприлюднила результати міжнародного дослідження PISA, зокрема і щодо України. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти й
Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війнуПисьменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти
У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії ЩербиЯк повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби
НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.