Моя бібліотека. Поличка №40 – “Історії кохання”

Моя бібліотека. Поличка №40 – “Історії кохання”

Моя бібліотека. Поличка №40 – “Історії кохання”

Настала осінь, відпустка закінчилася, і я знову збираю цікаві твори до своєї бібліотеки. На цій поличці ви знайдете дуже різні історії кохання. Соціальні, психологічні, драматичні, таємничі, пригодницькі, містичні та історичні сюжети. Кожна історія неповторна.

Інка Вікторова “Таке дивне кохання”

Кохання буває різним: вічним та коротким, ніжним та пристрасним. Я гадала, що моє – єдине та на все життя… Але зараз я стою перед вибором: сім років вірного подружнього життя, чи сім днів щастя?

Читати – https://booknet.com/uk/book/take-divne-kohannya-b239142

 

 

 

 

 

 

 

Софія Чайка “Вітаміни для серця”

Діна Акуленко, матуся трирічної Насті, майже втратила надію знайти пристойну роботу за фахом. Адже їй так сильно хотілося працювати лікарем, а не старшим лаборантом на кафедрі, де кожен знав, що батько її дитини відмовився від Діни і навіть від власної дочки. Коли подруга повідомила, що в терапевтичному відділенні з’явилася вакансія чергового лікаря, Діна не надто розраховувала, що їй пощастить, і вона без зв’язків отримає цю посаду, але завідувач підписав її заяву, а потім запросив на побачення — перше побачення Діни за останні три роки. Ось тільки як відреагує на це новий колектив? І що робити з іще одним колегою, який теж звернув на неї увагу?

Читати – https://booknet.com/uk/book/vtamni-dlya-sercya-b210101

 

Ліна Алекс “Кароліна. Наперекір долі”

Багатство, шляхетність, врода – все це і навіть більше – прихильність самого монарха – мала Кароліна де Сен-Бріє, та лише до того дня, коли її знайшли біля мертвого тіла фаворита брата короля. Виправдовуватися, що вона не вбивця, – марно, адже всі навкруги знали, як ці двоє ненавиділи один одного. Залишалося тільки одне – тікати світ за очі.

Якщо через жагу помсти ти здатен знищити цілий світ, стережися – світ обов’язково завдасть удару у відповідь.

Читати – https://booknet.com/uk/book/karolna-naperekr-dol-b177836

 

 

 

Леся Найденко “Ластівка”

Кохання – це не завжди добре. Інколи воно стає нездоланним бар’єром на шляху у людини. Так було і зі мною. Я намагалася обійти свою нерозділену любов з різних сторін, та куди б не рушала – в результаті знову опинялася на початковій точці. Можливо, я б і далі блукала навколо того кохання, якби не один дивний, але дуже приємний випадок…

Читати – https://booknet.com/uk/book/lastvka-b264963

 

 

 

 

 

Ніна Коваль “Таємниця старовинного дзеркала”

Історія неймовірної таємниці для Шона та Лілі Трілборнів починається тоді, коли вони переїжджають в старовинний маєток і знаходять на горищі напрочуд красиве дзеркало… Читати – https://booknet.com/uk/book/tamnicya-starovinnogo-dzerkala-b146908

 

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №40 – “Історії кохання”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"