Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Ця добірка присвячена повістям і романам на історичній основі. Козацькі часи, ХІХ століття, радянська епоха, війна… Від жорсткого психологічного реалізму до романтики, пригод, містики і фентезі.

Доля нашої сучасниці Марії тісно переплітається з долею її родички Лідії, яка в 1933 році змушена була приймати важкі неоднозначні рішення аби вберегти синів від голодної смерті. Та хто знає як правильно було поступити в ті часи, коли людське життя не було нічого варте? Лідія сама, як могла, інтуїтивно шукала вихід, кожного разу приймаючи важкі рішення, ризикуючи і страждаючи. Вона вважала себе слабкою, поганою матір’ю, але її сини вижили, стали достойними людьми. Що це? Просто випадок? Чиясь рука зверху? Доля?

Читати – https://booknet.com/uk/book/letla-zozulya-b239561

 

 

Ірина Мащенко (Іryna) “Сережки зі смарагдами”

Кожний вчинок тягне за собою розплату. Присутність магії послаблює або підсилює дію бумерангу долі. Історія смарагдової сережки розповість про щастя і розпач її власниць, які проживали в українському селі в з кінця дев’ятнадцятого століття по наші дні.

Читати – https://booknet.com/uk/book/serezhkі-zі-smaragdamі-b242752

 

 

 

 

 

 

Роксолана Сьома “Вакації У Танґермюнде”

Дивовижне сплетіння трагедійного зі щасливим. Випробування і долею, і буттям. Щирі, жертовні почуття, незнищенна спрага жити й кохати. Все це – у захопливому романі, побудованому на достовірних фактах із поневірянь остарбайтерів у Німеччині часів Другої світової війни.

Читати – https://booknet.com/uk/book/vakac-u-tanermyunde-b206942

 

 

 

 

 

 

Captaіn Drake “Гвінеєць, або Помста шевальє де Брі”

Ця історія сталася в Карибському морі на самому початку Орлеанської війни. На один з Малих Антильських островів прибув “гвінеєць” – голландський торговельний корабель, що здійснював рейси між Європою, Західною Африкою та Вест-Індією. Цим кораблем зацікавилися французькі корсари з Мартиніки – і не лише через багатий вантаж, що зберігався в його трюмах. Капітан корсарів, шевальє де Брі, будь-що хотів захопити в полон шкіпера “гвінейця”…

Читати – https://booknet.com/uk/book/gvnec-abo-pomsta-sheval-de-br-b292445

 

 

 

Олег Говда “Двічі не вмирати

Їхав козак на Січ та збився з дороги і несподівано втрапив у таку халепу, що годі й переповісти. Тут тобі і остання воля вмираючого, і панночка в руках бусурманів, і зрада, і кохання. Та таке кохання, що навіть смерть перед ним безсила.

Читати – https://booknet.com/uk/book/dvch-ne-vmіratі-b303857

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"