Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Ця добірка присвячена повістям і романам на історичній основі. Козацькі часи, ХІХ століття, радянська епоха, війна… Від жорсткого психологічного реалізму до романтики, пригод, містики і фентезі.

Доля нашої сучасниці Марії тісно переплітається з долею її родички Лідії, яка в 1933 році змушена була приймати важкі неоднозначні рішення аби вберегти синів від голодної смерті. Та хто знає як правильно було поступити в ті часи, коли людське життя не було нічого варте? Лідія сама, як могла, інтуїтивно шукала вихід, кожного разу приймаючи важкі рішення, ризикуючи і страждаючи. Вона вважала себе слабкою, поганою матір’ю, але її сини вижили, стали достойними людьми. Що це? Просто випадок? Чиясь рука зверху? Доля?

Читати – https://booknet.com/uk/book/letla-zozulya-b239561

 

 

Ірина Мащенко (Іryna) “Сережки зі смарагдами”

Кожний вчинок тягне за собою розплату. Присутність магії послаблює або підсилює дію бумерангу долі. Історія смарагдової сережки розповість про щастя і розпач її власниць, які проживали в українському селі в з кінця дев’ятнадцятого століття по наші дні.

Читати – https://booknet.com/uk/book/serezhkі-zі-smaragdamі-b242752

 

 

 

 

 

 

Роксолана Сьома “Вакації У Танґермюнде”

Дивовижне сплетіння трагедійного зі щасливим. Випробування і долею, і буттям. Щирі, жертовні почуття, незнищенна спрага жити й кохати. Все це – у захопливому романі, побудованому на достовірних фактах із поневірянь остарбайтерів у Німеччині часів Другої світової війни.

Читати – https://booknet.com/uk/book/vakac-u-tanermyunde-b206942

 

 

 

 

 

 

Captaіn Drake “Гвінеєць, або Помста шевальє де Брі”

Ця історія сталася в Карибському морі на самому початку Орлеанської війни. На один з Малих Антильських островів прибув “гвінеєць” – голландський торговельний корабель, що здійснював рейси між Європою, Західною Африкою та Вест-Індією. Цим кораблем зацікавилися французькі корсари з Мартиніки – і не лише через багатий вантаж, що зберігався в його трюмах. Капітан корсарів, шевальє де Брі, будь-що хотів захопити в полон шкіпера “гвінейця”…

Читати – https://booknet.com/uk/book/gvnec-abo-pomsta-sheval-de-br-b292445

 

 

 

Олег Говда “Двічі не вмирати

Їхав козак на Січ та збився з дороги і несподівано втрапив у таку халепу, що годі й переповісти. Тут тобі і остання воля вмираючого, і панночка в руках бусурманів, і зрада, і кохання. Та таке кохання, що навіть смерть перед ним безсила.

Читати – https://booknet.com/uk/book/dvch-ne-vmіratі-b303857

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"