Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Ця добірка присвячена повістям і романам на історичній основі. Козацькі часи, ХІХ століття, радянська епоха, війна… Від жорсткого психологічного реалізму до романтики, пригод, містики і фентезі.

Доля нашої сучасниці Марії тісно переплітається з долею її родички Лідії, яка в 1933 році змушена була приймати важкі неоднозначні рішення аби вберегти синів від голодної смерті. Та хто знає як правильно було поступити в ті часи, коли людське життя не було нічого варте? Лідія сама, як могла, інтуїтивно шукала вихід, кожного разу приймаючи важкі рішення, ризикуючи і страждаючи. Вона вважала себе слабкою, поганою матір’ю, але її сини вижили, стали достойними людьми. Що це? Просто випадок? Чиясь рука зверху? Доля?

Читати – https://booknet.com/uk/book/letla-zozulya-b239561

 

 

Ірина Мащенко (Іryna) “Сережки зі смарагдами”

Кожний вчинок тягне за собою розплату. Присутність магії послаблює або підсилює дію бумерангу долі. Історія смарагдової сережки розповість про щастя і розпач її власниць, які проживали в українському селі в з кінця дев’ятнадцятого століття по наші дні.

Читати – https://booknet.com/uk/book/serezhkі-zі-smaragdamі-b242752

 

 

 

 

 

 

Роксолана Сьома “Вакації У Танґермюнде”

Дивовижне сплетіння трагедійного зі щасливим. Випробування і долею, і буттям. Щирі, жертовні почуття, незнищенна спрага жити й кохати. Все це – у захопливому романі, побудованому на достовірних фактах із поневірянь остарбайтерів у Німеччині часів Другої світової війни.

Читати – https://booknet.com/uk/book/vakac-u-tanermyunde-b206942

 

 

 

 

 

 

Captaіn Drake “Гвінеєць, або Помста шевальє де Брі”

Ця історія сталася в Карибському морі на самому початку Орлеанської війни. На один з Малих Антильських островів прибув “гвінеєць” – голландський торговельний корабель, що здійснював рейси між Європою, Західною Африкою та Вест-Індією. Цим кораблем зацікавилися французькі корсари з Мартиніки – і не лише через багатий вантаж, що зберігався в його трюмах. Капітан корсарів, шевальє де Брі, будь-що хотів захопити в полон шкіпера “гвінейця”…

Читати – https://booknet.com/uk/book/gvnec-abo-pomsta-sheval-de-br-b292445

 

 

 

Олег Говда “Двічі не вмирати

Їхав козак на Січ та збився з дороги і несподівано втрапив у таку халепу, що годі й переповісти. Тут тобі і остання воля вмираючого, і панночка в руках бусурманів, і зрада, і кохання. Та таке кохання, що навіть смерть перед ним безсила.

Читати – https://booknet.com/uk/book/dvch-ne-vmіratі-b303857

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №30 – “Історична проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем Біденко

Колишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в

Російські письменники принижували українців століттями

Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж

У Львові хочуть перейменувати вулицю на честь Вікторії Амеліної

У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту

Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают

Вийшов друкований журнал про культуру й повсякдення Дніпра «Поміж»

В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"