Московський PEN: Без незалежної України не може бути вільної і демократичної Росії

Московський PEN: Без незалежної України не може бути вільної і демократичної Росії

Напередодні повномасштабного вторгнення Росії московський PEN заявив, що стурбований заявами Владіміра Путіна про визнання так званих «Л/ДНР». Заяву опублікували на сайті Міжнародного PEN-y.

 

«Ми, письменники та журналісти московського PEN-у, відчуваючи себе заручниками рішень російської влади щодо України, висловлюємо вкрай стурбованість політикою відторгнення частини українських територій та визнанням Росією сепаратистських формувань ДНР і ЛНР незалежними державами», — ідеться у зверненні.

 

За словами письменників московського PEN-у, російська влада продовжила лінію на відродження СРСР та оточила себе таким чином відокремленими супутниками (Абхазія, Південна Осетія, Придністров’я), що призвело до величезних людських катастроф і культурної катастрофи і є значною загрозою миру в Європі. Також у заяві анексію АР Крим назвали «включенням до складу Російської Федерації».

 

«Світ стоїть на порозі глобальної трагедії: новий конфлікт у центрі Європи може призвести до непоправних наслідків і загибелі сотень тисяч невинних людей. Без незалежної України не може бути вільної і демократичної Росії. Ми говоримо «НІ» війні», — написали у зверненні.

 

Заяву підписала Наталія Іванова, президентка Московської ради PEN.

 

Як повідомлялося, напередодні повномасштабного вторгнення Національна спілка письменників України закликала російських письменників засудити агресивні наміри путінського режиму. Українські письменники теж закликали світових лідерів до миру.

 

Чільне фото: журнал «Журналист»

Оригінал статті на Suspilne: Московський PEN: Без незалежної України не може бути вільної і демократичної Росії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"