Молодіжно. Сучасно. So Hot !!!

Молодіжно. Сучасно. So Hot !!!

Молодіжно. Сучасно. So Hot !!!

Спекотно… ніжно… солодко…смішно…
Молодіжна. Сучасна. Кайфезна історія кохання.
ОБЕРЕЖНО!!! SO HOT !!!

Уривок:
“Спускаючись сходами, я вдарилась об щось міцне. Піднявши голову, я ахнула. Переді мною стояв – він.

Ханна ти зійшла з глузду – він твій БРАТ!

— Привіт, ти мабуть мій зведений брат Нейт. Я дуже рада знайомству! — Я обійняла його, і відсторонившись, посміхнулась.

— Вибач, не розділяю я твоєї радості з цього приводу, сестричко. — Він зухвало роздивився мене з голови до пальців ніг, і хмикнувши, запитав: — Де моя кімната?

— Он там. — Я вказала пальцем у бік дверей, які були навпроти моєї спальні.

— Не смій заходити до мене без мого дозволу. Зрозуміла?

— Що ти собі дозволяєш? Нахаба!

— Я гадав, що така сіра миша навіть слів таких не знає.

— Що? Я… я… я…

— Ти затинаєшся? О-о-о… пощастило. — Видихнувши, він задів мене плечем і прослизнув в свою нову кімнату.

Недороблений! Як він зі мною говорить! Якщо він думає, що я буду це терпіти – не на ту натрапив. Роздратував мене! Нахаба!

— «Сіра миша»…

— У тебе є спростування моїх слів, послухаю залюбки, а якщо ні… тоді варто тобі з цим фактом змиритись. — Його голова була вистромлена з отвору дверей.

Я дивилася на нього через плече, а потім розвернувшись, рушила до нього.

— Ти мене не знаєш. — Я тицьнула його пальцем в груди. Здавалося, що я можу зламати палець об його міцну статуру. — Я гадала ми подружимося, а ти…

— Подружимося? — Він розреготався. — «Люба» сестричко, так ти ще й наївна. Розчарую, я з такими, як ти, не заводжу дружби.

****

«— Як тебе там звати… Ханна, так здається?!… — Прошипів він. — Ти зробила велику помилку, грюкнувши перед моїм носом дверима. Від тепер я можу тобі лише поспівчувати, сестричко.

— Ти увірвався до моєї кімнати, щоб погрожувати мені? — Я встала, але одразу про це пошкодувала. Ми зіткнулись, бо він не встиг відійти і я торкнувшись його міцних грудей через чорну футболку, відчула, як швидко б’ється його серце.

Чому? Така лють чи…”

ЗАПРОШУЮ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА, ЩОБ НЕ ПРОГАВИТИ НОВИНКИ, ЗНИЖКИ ТА ОНОВЛЕННЯ.

СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.

Моя сторінка в ІНСТАГРАМ

Моя група в ФЕЙСБУК 

Моя сторінка ФЕЙСБУК

Оригінал статті на Букнет: Молодіжно. Сучасно. So Hot !!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"