Молодих композиторів запрошують до участі в конкурсі імені Лятошинського

Молодих композиторів запрошують до участі в конкурсі імені Лятошинського

Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти нагадує, що триває прийом творів на ІІІ Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє пресслужба агентства у фейсбуці.

«Прийом робіт триває до 20 лютого 2022 року. Уже відомі імена тих, хто буде оцінювати композиторську майстерність учасників. Цьогоріч вивчати конкурсні твори і визначати лауреатів будуть: Леонід Грабовський (Нью-Джерсі, США); Олександр Ґрінберґ (Дюссельдорф, Німеччина); Еуґеніуш Кнапік (Катовиці, Польща); Олександр Щетинський (Харків, Україна)», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що конкурс є анонімним і не має вступного внеску. Всім учасникам гарантовано рівні права й можливості.

До участі запрошуються громадяни України, яким на час проведення конкурсу (а саме на 20 лютого 2022 року) виповнюється не більше 17 повних років (Молодша група) та 18–26 повних років (Старша група).

До конкурсу допускаються твори, написані не раніше 2017 року. Кожен конкурсант може подати необмежену кількість робіт, при цьому вони мають бути підписані різними псевдонімами. Переможці отримують грошові призи.

Результати конкурсу будуть оголошені публічно на сайті Kharkiv Music Fest, а конкурсанти поінформовані електронною поштою до 10 березня 2022 року.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням.

Організатором III Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського є Міжнародний фестиваль класичної музики «Kharkiv Music Fest» (Харків).

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Молодих композиторів запрошують до участі в конкурсі імені Лятошинського

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"