Може спробуємо флешмоб? #герой_у_реальному_житті
![Може спробуємо флешмоб? #герой_у_реальному_житті Може спробуємо флешмоб? #герой_у_реальному_житті](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1626700534_7046418.jpg)
Може спробуємо флешмоб? #герой_у_реальному_житті
Привіт, любі автори та письменники, колеги)
Мені дуже подобаються наші взаємні читання та рекомендації книг, але пропоную трохи урізноманітнити блоги таким собі флешмобом #герой_у_реальному_житті.
Про що йдеться?
Пропоную познайомити одне одного з улюбленими героями книг колег. Всі ми читаємо одне одного, і напевно маємо фаворитів. Тож давайте поділимося своїми емоціями від прочитання?
Ідея така:
1) Беремо 1 персонажа книги, (бажано не своєї, але можна і так, якщо сильно вже кортить!) та розказуємо в блозі, чому саме Вам б хотілось зустріти його в реальному житті.
2) Естафету передаємо автору книги, героя якої Ви описували і залишаємо посилання на саму книгу, щоб її було просто знайти.
3) В назві блогу робимо помітку #герой_у_реальному_житті та ім’я героя, щоб ми не загубили одне одного – учасників флешмобу.
Долучитись може кожен бажаючий. Спробуємо?
Починаю з книги “Вітер у мїх руках” від Христини Лі Герман!
Хочу познайомити вас із Леонардом Кім-Гальяно!
Зухвалий байкер, інтерн, талановитий хіруг, гонщик, еротична мрія будь-якої жінки та просто красунчик з азійськими рисами. Ну, я думаю, що моє бажання зустрітись з ним у реальному житті не треба пояснювати)))
Та я поясню!
По-перше, Лео дуже цікава особистість, я б хотіла розпитати його про родину, про його життя та вибір професії. Він походить із родини солідних та дуже багатих лікарів, йому немає необхідності працювати у відділенні швидкої. Та все ж, Лео рятує життя та завжди в епіцентрі подій, а не ніжиться на пляжі з коктейлем.
По-друге, він точно знає, чого хоче від життя, і кожну хвилину Леонард справді живе, а не просто існує. Я б хотіла запитати, в чому його секрет? Та спитати його про таємне, адже в цього хлопця точно є, що ховати від загалу.
На щастя, Христина Лі Герман скоро завершить цю книгу, і я сподіваюсь дізнатись усі секрети свого улюбленого героя)) Познайомтесь з ним і Ви, Лео чудовий!
Оригінал статті на Букнет: Може спробуємо флешмоб? #герой_у_реальному_житті
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.