Михайло Бриних та Іван Тимченко пишуть сценарій для української комедійної антиутопії

Михайло Бриних та Іван Тимченко пишуть сценарій для української комедійної антиутопії

В Україні розпочалася робота над комедійною антиутопією «Рейтинг Адама», за підтримки УКФ. Про це Читомо повідомила творча група проєкту.   

 

Відомий український письменник та сценарист Михайло Бриних, а також режисер Іван Тимченко розпочали роботу над сценарієм художнього повнометражного фільму «Рейтинг Адама»

 

За словами авторів, фільм буде знято у доволі екзотичному для українського кіно жанрі комедійної антиутопії. 

 

«“Рейтинг Адама” має стати стрічкою про не надто далеке майбутнє, в якому штучний інтелект забезпечує людям комфортне та безтурботне життя», стверджують автори сценарію. 

 

Водночас головна сюжетна лінія кінофільму історія любові. «Це своєрідна інтерпретація міфу про Орфея та Еврідіку, у якій також прочитуються й інші впізнавані мотиви різних часів», прокоментували Михайло Бриних та Іван Тимченко. 

 

Нагадаємо, сценарій до стрічки «Рейтинг Адама» стане вже третім сценарієм, спільно створеним авторами. Продюсеркою проєкту виступила Світлана Соловйова. 

 

Попередні проєкти цієї команди: «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас» (фільм вийшов на екрани у 2019) та «Киснева Станція» (реліз фільму очікується у 2022). Прикметно, що в основу фільму «Киснева Станція» також лягла сучасна інтерпретація міфу цього разу про Сізіфа. 

 

Ідею створення сценарію фільму підтримано в рамках конкурсної програми Українського культурного фонду «Розвиток кінопроекту». Ця програма спрямована, зокрема, на підтримку сценарної справи й кіновиробництва на етапі розвитку кінопроєктів. 

 

Автори планують завершити роботу над сценарієм прийдешнього фільму в листопаді 2021 року. 

 

Нагадаймо, що нещодавно вийшов тизер фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна.

Оригінал статті на Suspilne: Михайло Бриних та Іван Тимченко пишуть сценарій для української комедійної антиутопії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"