Мистецький конкурс на пошану пам’яті Володимира Рутківського

Мистецький конкурс на пошану пам’яті Володимира Рутківського

Централізована бібліотечна система для дітей м. Одеси 2022 рік присвятила вшануванню пам’яті лауреата Всеукраїнської премії ім. Т. Г. Шевченка Володимира Рутковського.

З травня 2022 року розпочинається прийом робіт для онлайн Вернісажу ілюстрацій за творами Володимира Рутковського. Роботи можуть подати всі охочі незалежно від віку.

Терміни подання робіт до 1 жовтня 2022 року.

Приймається:живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, скульптура.

Мета заходу – висловити через творчість повагу та любов до відомого одеського дитячого письменника, на творах якого виховується підростаюче покоління.

Виставка найкращих робіт буде представлена онлайн 31 жовтня у першу річницю відходу із життя письменника на фейсбук-сторінці та блозі ЦМБС для дітей м. Одеси.

Також до 15 травня 2022 року продовжується збір рукописів для видання книги пам’яті Володимира Рутковського.

Роботи та рукописи надсилайте на адресу: igo189188@gmail.com

Організатори: Централізована бібліотечна система для дітей м. Одеси та Одеська секція дитячої літератури НСПУ.

facebook.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Мистецький конкурс на пошану пам’яті Володимира Рутківського

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"