Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Моє підліткове кохання – вампіри. Не змогла відмовити собі у задоволенні і знову відчути бунт у крові. Ностальгія зашкалює. Хто зі мною? Хто вірить, що коли не можна, але дуже хочеться, то все вийде. Обережно кохання. Ця зброя не дає осічок та влучає у саме серце, змушуючи його вибухнути життям.

Запрошую до прочитання неймовірної фентезійної історії від Кристини Асецької та Анни Пахомової.

 

Поки всі сплять. Верховний.

 

А розпочалося все ось в цій історії: “Поки всі сплять”.

Інтригуючий уривочок аби розігріти вашу кров:

Вона сильніше притиснула руки до грудей, шукаючи під сорочкою захисний амулет. Цими діями Серафима вбивала серце Луки, що віднедавна почало відчувати.  Він зупинився на відстані одного кроку від неї й поглянув у стурбовані сірі очі, які здавалися рідними:

– Ти мене боїшся?

– Ні, через амулет ти мені не зашкодиш.

– Я ніколи не зашкоджу тобі з власної волі, не зважаючи на амулет. Дивись, – він зробив останній крок, подолавши мізерну відстань, що розділяла їх, та різко схопив її тремтячу руку, приклавши до своїх грудей. – Бачиш, мою шкіру не обпікають твої дотики, адже я не збираюся наносити тобі шкоду. Якби я брехав, то не міг би до тебе доторкнутися.

Оригінал статті на Букнет: Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"