Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Моє підліткове кохання – вампіри. Не змогла відмовити собі у задоволенні і знову відчути бунт у крові. Ностальгія зашкалює. Хто зі мною? Хто вірить, що коли не можна, але дуже хочеться, то все вийде. Обережно кохання. Ця зброя не дає осічок та влучає у саме серце, змушуючи його вибухнути життям.

Запрошую до прочитання неймовірної фентезійної історії від Кристини Асецької та Анни Пахомової.

 

Поки всі сплять. Верховний.

 

А розпочалося все ось в цій історії: “Поки всі сплять”.

Інтригуючий уривочок аби розігріти вашу кров:

Вона сильніше притиснула руки до грудей, шукаючи під сорочкою захисний амулет. Цими діями Серафима вбивала серце Луки, що віднедавна почало відчувати.  Він зупинився на відстані одного кроку від неї й поглянув у стурбовані сірі очі, які здавалися рідними:

– Ти мене боїшся?

– Ні, через амулет ти мені не зашкодиш.

– Я ніколи не зашкоджу тобі з власної волі, не зважаючи на амулет. Дивись, – він зробив останній крок, подолавши мізерну відстань, що розділяла їх, та різко схопив її тремтячу руку, приклавши до своїх грудей. – Бачиш, мою шкіру не обпікають твої дотики, адже я не збираюся наносити тобі шкоду. Якби я брехав, то не міг би до тебе доторкнутися.

Оригінал статті на Букнет: Мені ностальгія, а вам рекомендація!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"