Мега-знижка І Ювілей І Передплата

Мега-знижка І Ювілей І Передплата
Привіт, друзі!
Тільки сьогодні роман
“Назавжди. Друге дихання” (18+)
коштує 34 грн!
Неймовірна дилогія про кохання Діани і Леоніда, яка викличе у вас вихор усіх емоцій!!!
ПЕРША ЧАСТИНА ДИЛОГІЇ БЕЗКОШТОВНА!
“Назавжди”
Крім того, сьогодні відкрилася передплата на роман
“Вірний тобі” (18+)
Історія кохання Алекса і Кікі затьмарить вам мозок))) Пристрасно, емоційно, відверто!
Дякую усім читачам і коллегам, які завжди зі мною! Люблю вас!
Ваша солодка письменниця 🙂
Оригінал статті на Букнет: Мега-знижка І Ювілей І Передплата
Блог
Лариса Денисенко й Ілларіон Павлюк вийшли з PEN Ukraine через рішення щодо ВинничукаПисьменник, журналіст і військовослужбовець Ілларіон Павлюк та письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко оголосили про свій вихід з українського ПЕН-клубу через незгоду із рішенням
«Сніжний Ізюм» Дихман — фентезі, у якому майже нема вигадкиМіра зустріла повномасштабне вторгнення в Харкові, і для неї, як і для мільйонів українців, дні перетворилися на нескінченний лютий. Він продовжився, коли у звільненому вже Херсоні заги
Влада США відновила фінансування Радіо СвободиАгентство США з глобальних медіа (USAGM) відновила грантове фінансування для Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL). Про це повідомляє Радіо Свобода.
У листі до президента і генерал
Троє професорів Єльського університету — письменник Тімоті Снайдер, професорка історії Марсі Шор та професор філософії Джейсон Стенлі — емігрують із США через політику президента США До
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.