Машина часу

Машина часу
Кожний автор для написання історичного роману використовує історичні джерела. Але якщо взяти часи про які мало історичних достовірних записів, тоді варто трохи пофантазувати. Наприклад в свому романі “Тумани Альбіону”, я поєднав два світи кельтської Британії із нашим слов’янським, додавши деякі гіпотези. Ну звичайно додав деякі історичні факти із історії Римської імперії та Британії, дещо з язичницьких релігій та середньовічних легенд. А якщо взяти ще більш давні події, як наприклад моє оповідання “Непрохані гості”, коли мова йде про трипільців від яких окрім горщиків нічого не лишилось, тоді тяжко не пофантазувати. А в цілому історичний роман на мою думку потрібен читачу, щоб він читаючи його підсвідомо візуалізував події тих часів, немов сам був би там. Це своєрідна машина часу. Отож запрошую в Британію темних віків. Тут ви познайомитесь із хоробрим королем Кініром, батьком нашого князя Кия, засновника Києва, злим королем Вортігерном, із мудрим чаклуном Мерліном, з останнім із римлян Аврелієм Амвросієм та його воєводою, а пізніше королем Утером Пендрагоном, батьком короля Артура. І це все в романі “Тумани Альбіону”.
Оригінал статті на Букнет: Машина часу
Блог
Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
Премії International Ex
Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими
Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл
Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи
В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталіНаприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання».
Кількох учасників поетично
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.