“Мачушина донька” на букнеті

“Мачушина донька” на букнеті

“Мачушина донька” на букнеті

Дорогі мої читачі!

Іноді, щоб зробити те, що варто було зробити ще позавчора, ми потребуємо добрячого копняка від долі.
Коли я вперше ризикнула виставити свої байки публічно, Букнета ще не існувало. Тому так склалося, що більшість моїх творів в мережі на сьогодні представлені російською. І, хоча я зараз в повній безпеці, можете вважати, що свого копняка я теж отримала.

Моя найперша (і, можливо, найкраща) книга “Мачушина донька” відсьогодні буде викладатися на Букнеті українською. В авторському перекладі.
Я не обіцяю вам одразу і багато, але буду працювати так старанно, як тільки зможу.

Щодо обкладинки, сама я, якщо вірити моєму чоловікові, маю безліч талантів (жарт). Нажаль, таланти співати і малювати в поняття “безліч” не входять. З 2019-го року обкладинки для всіх моїх книг, платних і безплатних, робила Ганна Калина з Києва. Сьогодні, саме в цей непростий час, я не хочу і не буду домовлятися з іншим майстром.
Прошу поставитися з розумінням, що замість обкладинки ви деякий час будете бачити тематичне фото з pixabay. Як тільки моя майстер зможе творити, не вслухаючись щохвилі у виття сирен, ми неодмінно замінимо обкладинку на щось порядне.

З любов’ю, ваша байкарка Оксана

Оригінал статті на Букнет: “Мачушина донька” на букнеті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"