“Матір божа — це вам не інженер з техніки безпеки”

“Матір божа — це вам не інженер з техніки безпеки”

“Матір божа — це вам не інженер з техніки безпеки”

Мої вітання всім добрим людям!

Ясь та Софія все краще пізнають один одного.  

І ось вони вже разом співають у машині. 

   Й у мене до вас запитання: а хтось вгадав, яку пісню співали Софія з Яном у машині? 

 

“…  В автівці я відразу вмикаю мій улюблений плейлист. Спокійна зворушлива мелодія заповнює салон. Приємний чоловічий голос співає про те, що було колись й про те, чого більше ніколи не буде. 

   Мене приємно дивує Інна. Вона мовчки сидить на задньому сидінні поруч з купою вішачків з офісним одягом Софії та дивиться у вікно. 

   Але найбільше мене вражає, коли я чую з сусіднього сидіння: “Інколи я мрію, аби все вирішилось само собою. Ще один дощовий день без тебе. Інколи я мрію провести з тобою ще один день. Ще один дощовий день.” Це Софія тихенько підспівує співаку. Голос її звучить зовсім тихо й вона інколи не потрапляє в ноти, але це достобіса мило. 

    “Я геть розбитий без тебе”, — неочікувано для самого себе вступаю я. Вона дивиться на мене й посміхається. Далі ми співаємо разом. Й хоча пісня сумна та про сумне мені добре. За вікном починає мжичити дощик. …”

 Завтра о сьомій вечора вийде наступна глава під трохи дивною назвою “Матір божа — це вам не інженер з техніки безпеки”. Запрошую всіх ознайомитись.

Прочитаєте й зрозумієте, що так воно і є.

А ось і пісня, яку співали Ян та Софія.

Затишного вечора понеділка нам усім!

 

Оригінал статті на Букнет: “Матір божа — це вам не інженер з техніки безпеки”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"