Материнська компанія TikTok заснувала власне видавництво

Материнська компанія TikTok заснувала власне видавництво

Материнська компанія TikTok ByteDance почала звертатися до авторів із пропозиціями у межах свого нового видавничого відділу 8th Note Press.

У квітні ByteDance  подала заявку на отримання торговельної марки видавництва до Управління патентів і торгових марок США, описуючи її як компанію, що надає низку книговидавничих послуг, зокрема створення друкованих, електронних та авдіокнижок.

 

Як повідомляє New York Times, колишня редакторка Penguin Random House Кетрін Пельц, стала менеджеркою закупівель. ByteDance наразі не оприлюднила жодної офіційної заяви для преси, однак повідомила, що видавництво 8th Note Press не пов’язане з TikTok і є виключно ініціативою ByteDance.

 

Неназваний автор, якому видавництво пропонувало співпрацю, висловив стурбованість зв’язком 8th Note Press із TikTok, оскільки обидві компанії належать ByteDance. Він сказав: «BookTok — це спільнота, побудована на автентичності, і причина, чому вона стимулює продажі, полягає в тому, що читачі захоплюються книжками, які вони люблять. Якщо видавець зайде в цей простір і проштовхуватиме свої відео, щоб вони стали вірусними, чи це зашкодить автентичності спільноти BookTok? Мене спокушала пропозиція, оскільки TikTok дійсно успішно продає книжки, але врешті я вирішив відмовитися».

 

Видавництво нині шукає нові романи та фентезі.

 

Як відомо, у травні 2023 року оголосили про заснування TikTok Book Awards.

 

 

Джерело: The Bookseller 

Оригінал статті на Suspilne: Материнська компанія TikTok заснувала власне видавництво

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"