Маск таки купив Twitter

Американський бізнесмен Ілон Маск купив соціальну мережу Twitter. Лист для рекламодавців, у якому йдеться про це, Маск опублікував у своєму Twitter.
Бізнесмен звільнив виконавчого директора Twitter і головного фінансового директора. Крім того, звільнений голова відділу з правових питань, політики та безпеки Twitter, та головного юрисконсульта.
Маск виконуватиме обов’язки глави Twitter, доки не обере нове керівництво.
«Причина, з якої я купую Twitter, полягає в тому, що для майбутньої цивілізації важливо мати спільну цифрову платформу, на якій можна обговорювати широкий спектр думок у здоровій манері, не вдаючись до жорстокості», — написав Маск.
Також Маск заявив, що відтепер у соцмережі не можна буде публікувати будь-що без подальших наслідків.
Також у Twitter буде рада з модерації контенту.
«Twitter сформує раду з модерації контенту за принципом розмаїтості. До початку роботи ради ми не ухвалюватимемо жодних важливих рішень щодо контенту чи відновлення доступу до облікових записів», — зазначив Маск.
Twitter — соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, дає змогу користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 280 символів, до 2017 року — до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти. Літературний сегмент твіттера породив такий різновид короткотекстової літератури, як твіттература.
Нагадаємо, що історія з купівлею Маска Twitter розпочалася ще у квітні. Спершу він заявив, що бажає купити всі акції Twitter, а потім передумав його купувати.
Оригінал статті на Suspilne: Маск таки купив Twitter
Блог
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене
«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс
Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 роціУ 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом
Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету СШААмериканський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.