марофон 8 фактів про мене)))

марофон 8 фактів про мене)))

марофон 8 фактів про мене)))

8 фактів, бо 10 не знайшлось)))

P. S. Я цей блог більше тижня пишу, так що… майже вчасно. 

Мій псевдонім не має жодного зв’язку з моїм справжнім ім’ям, хіба літери спільні та й усе.
Моя творчість прокинулася після довгої сплячки, зате в великих маштабах. 

Раніше я писала вірші, а ще кілька оповідань. Тепер коротко писати мені складно.

Я пишу в теперішньому часі. Максимум 1 розділ на перед. Ну ось така я. Мої читачі – мій стимул. Щодо сюжету, так також не планую все до дрібниць. Зазвичай в мене є початок, кілька моментів, що повинні прожити герої…і кінець… усе інше обдумую в процесі. 
У два мої романи зовсім випадково потрапили кадри з мого життя, правда я це зрозуміла вже пізніше, спочатку думала, що така ідея в більшій мірі видумка.
Я люблю рок музику! Проте слухаю ті гурти, що любила ще 10 років тому. В цьому плані я консервативна.
Також обожнюю читати. І так – любовні романи переважають, це приблизно 50% прочитаних мною книг. А ще обожнюю трилери та детективи, потім фентезі. 

Оці приколи, типу попаданок – це зовсім не моє ;р

Я важко переживаю критику своєї творчості.. Але мені шалено подобається все, що я написала… отака от невідповідність)
Мені складно писати коментарі! Це взагалі моя слабкість! Мені легше розмовляти, а от відповідати кометами… я ледь не кожне слово обдумую… на це я витрачаю більше енергії ніж, коли пишу книгу) Ха)
Як я й гадала, цікавого мало – 10 фактів не знайшлось)). Ха-ха) 

P. S. Якщо вас щось цікавить, запитуйте. По можливості відповім))). 

 

Оригінал статті на Букнет: марофон 8 фактів про мене)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"