Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Вітаю.

Скажу одразу, що сподобались мені всі книги. Зірочки заслужили всі, адже я вважаю, що автор працював над книгою, вкладав свої сили й душу.

Звісно, у більшості з нас є помилки, але так цікавіше))) є куди рости! Ми люди й всі вчимося на своїх помилках, тож треба позитивно ставитись до критики й виправляти.

Обрала я трьох фіналістів, як для себе, пригадала, що читала й перші три книги які спливли стали моїми фаворитами. Це ті книги, котрі найбільше засіли в моїх думках й впершу чергу хочу їх прочитати.

Рома Аріведерчи “Довго і щасливо”

Мене захопили книги цього автора тим, що в нього своя манера письма, котра мені не була відома. Також мені подобається, що його книги викликають в мені роздуми, бажання подумати над кожною фразою й зрозуміти її. Чесно зізнаюсь, для мене важкувато дається його текст, але в цього автора є чому повчитися, я не досконало володію українською, але не помітила в нього жодної помилки (прочитала його 4 книги).

Також хочу додати, що він завжди пояснить й радо відповість, розжує)))) мені не зрозуміле. Завдяки цьому я можу найкраще зрозуміти книгу.

Дякую, Ромчику, рада, що натрапила на твою творчість)))

Аделіна Янг “Спадкоємці”

Я познайомилась з її творчістю прочитавши книгу “Сльзи янгола” й планувала читати цю, але самі розумієте, що не завжди є час на читання, бо своєї роботи вдосталь)))

Чому зацікавила її творчість? Скажу так, – мені подабається у книгах легкість читання, можна прочитати залпом пів книги й не втомитися. Не знаю чому в мене таке відчуття(?), але мені близька її творчість, я бачу манеру письма схожу на свою. Звісно, не все, але от щось близьке відчуваю до її книг.

Влада Холод “Вісім бажань”

Ця книга мені сподобалась до марафона й я хотіла її прочитати. Зачепила вона мене тим, що писати одразу від 8 осіб це новий й цікавий експеримент. Звісно ж, в книзі зачіпаються життєві ситуації, котрі переслідують багатьох з нас(!), тож не могла не виділити для себе цю книгу. Цікавить подальший розвиток подій.

Хочу подякувати всім учасникам за їх роботи! За те, що розкривають свої почуття та хочуть прикрасити цей світ своєю творчістю.

Дякую всім хто оцінив мою роботу. За ваші теплі й щирі слова. Завдяки цьому марафону, я зрозуміла, що в мене не погано таки виходить(хоч є над чим працювати… до ідеалу ще далеко)))) й, чесно кажучи, не думаю, що можна стати ідеальним(!), як писала вище… помилки для того, щоб було куди рости – так значно цікавіше!), хоча думала, що в мене все буденно й, можливо, це не моє.)))

Ще раз всім дякую.

Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

Оригінал статті на Букнет: Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"