Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Вітаю.

Скажу одразу, що сподобались мені всі книги. Зірочки заслужили всі, адже я вважаю, що автор працював над книгою, вкладав свої сили й душу.

Звісно, у більшості з нас є помилки, але так цікавіше))) є куди рости! Ми люди й всі вчимося на своїх помилках, тож треба позитивно ставитись до критики й виправляти.

Обрала я трьох фіналістів, як для себе, пригадала, що читала й перші три книги які спливли стали моїми фаворитами. Це ті книги, котрі найбільше засіли в моїх думках й впершу чергу хочу їх прочитати.

Рома Аріведерчи “Довго і щасливо”

Мене захопили книги цього автора тим, що в нього своя манера письма, котра мені не була відома. Також мені подобається, що його книги викликають в мені роздуми, бажання подумати над кожною фразою й зрозуміти її. Чесно зізнаюсь, для мене важкувато дається його текст, але в цього автора є чому повчитися, я не досконало володію українською, але не помітила в нього жодної помилки (прочитала його 4 книги).

Також хочу додати, що він завжди пояснить й радо відповість, розжує)))) мені не зрозуміле. Завдяки цьому я можу найкраще зрозуміти книгу.

Дякую, Ромчику, рада, що натрапила на твою творчість)))

Аделіна Янг “Спадкоємці”

Я познайомилась з її творчістю прочитавши книгу “Сльзи янгола” й планувала читати цю, але самі розумієте, що не завжди є час на читання, бо своєї роботи вдосталь)))

Чому зацікавила її творчість? Скажу так, – мені подабається у книгах легкість читання, можна прочитати залпом пів книги й не втомитися. Не знаю чому в мене таке відчуття(?), але мені близька її творчість, я бачу манеру письма схожу на свою. Звісно, не все, але от щось близьке відчуваю до її книг.

Влада Холод “Вісім бажань”

Ця книга мені сподобалась до марафона й я хотіла її прочитати. Зачепила вона мене тим, що писати одразу від 8 осіб це новий й цікавий експеримент. Звісно ж, в книзі зачіпаються життєві ситуації, котрі переслідують багатьох з нас(!), тож не могла не виділити для себе цю книгу. Цікавить подальший розвиток подій.

Хочу подякувати всім учасникам за їх роботи! За те, що розкривають свої почуття та хочуть прикрасити цей світ своєю творчістю.

Дякую всім хто оцінив мою роботу. За ваші теплі й щирі слова. Завдяки цьому марафону, я зрозуміла, що в мене не погано таки виходить(хоч є над чим працювати… до ідеалу ще далеко)))) й, чесно кажучи, не думаю, що можна стати ідеальним(!), як писала вище… помилки для того, щоб було куди рости – так значно цікавіше!), хоча думала, що в мене все буденно й, можливо, це не моє.)))

Ще раз всім дякую.

Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

Оригінал статті на Букнет: Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Куратор Словенії — країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку про те, якою буде програма

Словенія, почесна гостя Франкфуртського книжкового ярмарку 2023 року, кілька років готувалася представити свою програму «Стільники слів». Про хід підготовки, політичний тиск на організа

Мінкульт ініціює демонтаж пам’ятників Пушкіну

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює урядове рішення, яке дозволить вилучити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам з Державного реєстру нерухом

На Міжнародному гірському кінофестивалі в Ужгороді покажуть 36 фільмів

На Закарпатті відбудеться міжнародний гірський кінофестиваль CMIFF, глядачам представлять 36 стрічок про гори та гірських жителів.

Про це повідомила у Фейсбуку Закарпатська

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"