Маленький ювілей та знижка!)
![Маленький ювілей та знижка!) Маленький ювілей та знижка!)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1642098779_6169400.jpg)
Маленький ювілей та знижка!)
Слава Україні!
Анотація до книги “Промінь світла”
Юрія Баєровського доля постійно випробовує на міцність. Він звик брати бажане будь-яким способом, не зважаючи на інших. Однак в його житті з’явилася та, яка наважилася зламати чоловічу самовпевненість та протистояти йому. Але чи стане вона рятівним променем світла у житті, заради якого чоловік перегляне власні принципи та переможе свою темну сторону?
А ще у мене сьогодні маленьке свято!) Зайшла зранку на Букнет і була приємно вражена. Дякую мої любі за підтримку. Ваші коментарі, зірочки, підписки безмежно надихають, мотивують, заряджають та не дають зупинитися. Обожнюю вас усіх та обіймаю.
Щиро ваша, Аделіна!
Оригінал статті на Букнет: Маленький ювілей та знижка!)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.