Маленький ювілей книги

Маленький ювілей книги

Маленький ювілей книги

У мене тут намалювалося невеличке свято – рік минув з того часу, як я завершила свій роман “Пройти під веселкою”

Наразі це одна з моїх улюблених історій. Мені дуже подобаються головні герої, до того ж, у вигляді експерименту я  спробувала вести розповідь від імені одразу обох героїв – Міри та Світа. Міра була безпосередньою оповідачкою, а Світ писав щоденник, де ті ж самі події переказував у рамках власного бачення.

А ще у цій книзі я спробувала створити свій власний, “авторський” світ: зі своїми легендами, історією, незвичайними істотами і філософською складовою. Було страшнувато – чи вставки-уривки з “Книги Землі” не видаватимуться читачеві надто складними для розуміння. Мені навіть радили взагалі викинути їх і залишити тільки романтичну історію –  мовляв, так книга краще продаватиметься. Але після нетривалих роздумів я вирішила залишити все як є. 

Ця історія за жанром – містичне фентезі, і вона близька по духу до моїх оповідань, які я пишу на конкурс “Потайсвіт”  – “Летячи за вітром” та “Скарбник”

Якщо ці  оповідання вам сподобалися, то сміливо раджу переходити до роману – він вас не розчарує! Тим більше, що тільки сьогодні  до кінця дня на книгу “Пройти під веселкою” діє максимальна знижка 25% – її можна придбати лише за 26 грн! 

Буду рада вашим коментарям, адже роздумую над тим, чи варто писати продовження цього роману. Чи нехай залишається так, як є? 

Оригінал статті на Букнет: Маленький ювілей книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"