Маленький уривочок

Маленький уривочок

Маленький уривочок

Незважаючи на холод за вікном, у СЛР “Таємне завдання” вирують пристрасті. Дізнавайтеся чи попередить Анна про небезпеку, цим самим викривши себе. Маленький уривочок з глави:

“Анна зупинилася на порозі й відчула на собі гарячий погляд старшого Смарзалюка. Він сидів за столом, обставлений документами та тримав ручку у руці. Розстібнутий верхній ґудзик сірої сорочки відкривав спокусливу ямочку між шиєю та тулубом. Декілька секунд вони мовчки дивилися одне на одного і жодний з них не ворушився. Їхні очі беззвучно розмовляли на відомій тільки їм мові й ніхто крім шалено стукаючих сердець, не чув цієї розмови.

Першим отямився Андрій. Він відклав ручку убік та відкинувся на спинку крісла:

– А я ще думав яка саме Анна до мене прийшла. Вибач, але тебе не очікував побачити.

– Вибач, що розчарувала, проте нам потрібно поговорити.

Дівчина рішуче зайшла до кабінету та зачинила двері. Вона й не здогадувалася, наскільки слова чоловіка були фальшивими. Насправді Андрій одразу уявив саме її. Як би це дико не звучало, але усі дні бажав побачити дівчину свого брата, яка глибоко прокралася в душу, міцно вчепилася невидимими ланцюгами й ніяк не хотіла виходити.”

Оригінал статті на Букнет: Маленький уривочок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"