Маленький уривочок

Маленький уривочок

Маленький уривочок

Незважаючи на холод за вікном, у СЛР “Таємне завдання” вирують пристрасті. Дізнавайтеся чи попередить Анна про небезпеку, цим самим викривши себе. Маленький уривочок з глави:

“Анна зупинилася на порозі й відчула на собі гарячий погляд старшого Смарзалюка. Він сидів за столом, обставлений документами та тримав ручку у руці. Розстібнутий верхній ґудзик сірої сорочки відкривав спокусливу ямочку між шиєю та тулубом. Декілька секунд вони мовчки дивилися одне на одного і жодний з них не ворушився. Їхні очі беззвучно розмовляли на відомій тільки їм мові й ніхто крім шалено стукаючих сердець, не чув цієї розмови.

Першим отямився Андрій. Він відклав ручку убік та відкинувся на спинку крісла:

– А я ще думав яка саме Анна до мене прийшла. Вибач, але тебе не очікував побачити.

– Вибач, що розчарувала, проте нам потрібно поговорити.

Дівчина рішуче зайшла до кабінету та зачинила двері. Вона й не здогадувалася, наскільки слова чоловіка були фальшивими. Насправді Андрій одразу уявив саме її. Як би це дико не звучало, але усі дні бажав побачити дівчину свого брата, яка глибоко прокралася в душу, міцно вчепилася невидимими ланцюгами й ніяк не хотіла виходити.”

Оригінал статті на Букнет: Маленький уривочок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"