«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

Усіх шанувальників поетичного слова запрошуємо на творчу зустріч із Костянтином Мордатенком, яка відбудеться 14 липня о 15.00 у рамках спільного проєкту Національного музею літератури України та Національної спілки письменників України «Майстри слова».

Костянтин Мордатенко народився і проживає в місті Біла Церква. У творчому доробку письменника 27 збірок поезії. Свого часу був названий найуспішнішим сучасним поетом України із загальним тиражем книг 18 000 (за версією журналу «Фокус»).

Автор зізнається, що неабиякий вплив на його творчість мали українські класики Іван Франко, Павло Тичина та Олена Теліга.

Як стверджують критики, Костянтин Мордатенко багато експериментував, однак зараз його голос і стиль добре впізнавані.

Це його поезію, «невимовно красиву», читачі називають «магнітною», а його слово – «правдивим до болю», його «фантастичні словесні феєрії» прирівнюють до картин. Його «невимовно прекрасне бачення світу речей» «реставрує душі». Аби «ковтнути з джерела», знову і знову повертаються до його поетичних творів.

А ще його називають «улюбленим поетом фейсбучної спільноти». Тож саме для тих поціновувачів поетового слова, котрі не матимуть змоги завітати до музею, але хочуть поставити запитання, плануємо «Час для запитань» – відкритий онлайн діалог з автором на платформі ZOOM з 15.45 до 16.00 за посиланням.
 (Ідентифікатор конференції: 744 816 6487. Код доступу: nmlu).

Запрошуємо всіх охочих на розмову з майстром слова! Вхід за музейними квитками.
 
«Кабінет молодого автора НСПУ»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"