«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

Усіх шанувальників поетичного слова запрошуємо на творчу зустріч із Костянтином Мордатенком, яка відбудеться 14 липня о 15.00 у рамках спільного проєкту Національного музею літератури України та Національної спілки письменників України «Майстри слова».

Костянтин Мордатенко народився і проживає в місті Біла Церква. У творчому доробку письменника 27 збірок поезії. Свого часу був названий найуспішнішим сучасним поетом України із загальним тиражем книг 18 000 (за версією журналу «Фокус»).

Автор зізнається, що неабиякий вплив на його творчість мали українські класики Іван Франко, Павло Тичина та Олена Теліга.

Як стверджують критики, Костянтин Мордатенко багато експериментував, однак зараз його голос і стиль добре впізнавані.

Це його поезію, «невимовно красиву», читачі називають «магнітною», а його слово – «правдивим до болю», його «фантастичні словесні феєрії» прирівнюють до картин. Його «невимовно прекрасне бачення світу речей» «реставрує душі». Аби «ковтнути з джерела», знову і знову повертаються до його поетичних творів.

А ще його називають «улюбленим поетом фейсбучної спільноти». Тож саме для тих поціновувачів поетового слова, котрі не матимуть змоги завітати до музею, але хочуть поставити запитання, плануємо «Час для запитань» – відкритий онлайн діалог з автором на платформі ZOOM з 15.45 до 16.00 за посиланням.
 (Ідентифікатор конференції: 744 816 6487. Код доступу: nmlu).

Запрошуємо всіх охочих на розмову з майстром слова! Вхід за музейними квитками.
 
«Кабінет молодого автора НСПУ»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"