«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

Усіх шанувальників поетичного слова запрошуємо на творчу зустріч із Костянтином Мордатенком, яка відбудеться 14 липня о 15.00 у рамках спільного проєкту Національного музею літератури України та Національної спілки письменників України «Майстри слова».

Костянтин Мордатенко народився і проживає в місті Біла Церква. У творчому доробку письменника 27 збірок поезії. Свого часу був названий найуспішнішим сучасним поетом України із загальним тиражем книг 18 000 (за версією журналу «Фокус»).

Автор зізнається, що неабиякий вплив на його творчість мали українські класики Іван Франко, Павло Тичина та Олена Теліга.

Як стверджують критики, Костянтин Мордатенко багато експериментував, однак зараз його голос і стиль добре впізнавані.

Це його поезію, «невимовно красиву», читачі називають «магнітною», а його слово – «правдивим до болю», його «фантастичні словесні феєрії» прирівнюють до картин. Його «невимовно прекрасне бачення світу речей» «реставрує душі». Аби «ковтнути з джерела», знову і знову повертаються до його поетичних творів.

А ще його називають «улюбленим поетом фейсбучної спільноти». Тож саме для тих поціновувачів поетового слова, котрі не матимуть змоги завітати до музею, але хочуть поставити запитання, плануємо «Час для запитань» – відкритий онлайн діалог з автором на платформі ZOOM з 15.45 до 16.00 за посиланням.
 (Ідентифікатор конференції: 744 816 6487. Код доступу: nmlu).

Запрошуємо всіх охочих на розмову з майстром слова! Вхід за музейними квитками.
 
«Кабінет молодого автора НСПУ»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"