Майже щоденне оновлення новинки!
![Майже щоденне оновлення новинки! Майже щоденне оновлення новинки!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1629974748_909911.jpg)
Майже щоденне оновлення новинки!
Занадто цікаво, щоб чекати проду кілька днів? Хвилюєтеся за героїв? Не любите, коли оновлення рідко? Надаєте перевагу маленьким шматочкам, але частіше?
Люблю вас безмежно!
І шматочок сьогоднішньої глави. Хто не встигнув її прочитати, можете це зробити зараз. Повний текст за посиланням – “Дружина султана. Хто з нас династія?” читати ексклюзивно на Букнет))))
— Чи щаслива? — здивувалася я. — Ви нарікали на мого батька, що він не питав моєї згоди і мого бажання, коли вирішував мою долю. Хіба ви зробили не те саме?
— А ти не хочеш? — він піднявся на ноги й підійшов, при цьому не зводячи з мене пильного погляду. — Вперше бачу жінку, що не прагне стати законною дружиною султана…
— Я не схожа на інших. Я не одна з тих жінок, що мріють стати султаною. Знаєте чому? Бо я народжена султаною. Я — Мер’єм султан, донька султана Ферхата. Вільною народилася, вільною і помру. Ви ж пропонуєте мені золоту клітку… — такими словами плакала моя душа. Мехмет всміхнувся.
— Вай-вай-вай, як це чарівно! Ти Мер’єм, це точно. Непокірна бунтарка з янгольським обличчям. Та ти забуваєш, що ти більше не султана… Ти була нею, але від твоєї династії нічого не залишилося. Пробач мені, що не вклоняюся. Я з повагою ставлюся до твого горя, але носити траур вічно не проси. Що тримає тебе в палаці? Чому я зобов’язаний утримувати сестру переможених шехзаде? А якщо я відвернуся від тебе, що робитимеш? В служниці підеш? Краще так, ніж стати моєю? Розглянься, красуне, і зрозумій, що в тебе вибір невеликий. Я дарую тобі шанс, за який у твоєму становищі кожна мудра жінка вхопилася б ногами й руками.
З цим сперечатися важко. Він говорив чітко і чесно, не прикриваючи правду красивими словами. А я мовчала. Що могла на те відповісти? Пів години тому я зірвала з шиї кольє і віддала його племіннику, щоб він мав, на що жити. Якщо відмовлюся, ми загинемо втрьох.
— Навіщо я вам? — прошепотіла пересохлими вустами.
— Ти сама все сказала. Ти — Мер’єм султан, остання жива династійка. Союзом з тобою я підкорю своїх ворогів, усіх, хто досі не визнали мою владу, залишаючись вірними твоєму роду. Ніхто не піде проти мене, я стану сильнішим. Та якщо ти не погодишся, двері палацу закриються перед тобою назавжди. І в вежу теж повернутися не зможеш. На вулиці ти довго не протягнеш, запевняю. Ти ж цими білими ручками не зможеш працювати наймичкою… А це твоє «Я — султана» погубить тебе зовсім… Я хочу врятувати нас обох. Ти подобаєшся мені своєю красою і гострим язиком… Я хочу, щоб ти була моєю. Але просити не збираюся. Час на роздуми сплив. Що обираєш?
Оригінал статті на Букнет: Майже щоденне оновлення новинки!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.