Майже щоденне оновлення новинки!

Майже щоденне оновлення новинки!

Майже щоденне оновлення новинки!

Занадто цікаво, щоб чекати проду кілька днів? Хвилюєтеся за героїв? Не любите, коли оновлення рідко? Надаєте перевагу маленьким шматочкам, але частіше?

Люблю вас безмежно!

 

І шматочок сьогоднішньої глави. Хто не встигнув її прочитати, можете це зробити зараз. Повний текст за посиланням – “Дружина султана. Хто з нас династія?” читати ексклюзивно на Букнет))))

— Чи щаслива? — здивувалася я. — Ви нарікали на мого батька, що він не питав моєї згоди і мого бажання, коли вирішував мою долю. Хіба ви зробили не те саме?
— А ти не хочеш? — він піднявся на ноги й підійшов, при цьому не зводячи з мене пильного погляду. — Вперше бачу жінку, що не прагне стати законною дружиною султана…
— Я не схожа на інших. Я не одна з тих жінок, що мріють стати султаною. Знаєте чому? Бо я народжена султаною. Я — Мер’єм султан, донька султана Ферхата. Вільною народилася, вільною і помру. Ви ж пропонуєте мені золоту клітку… — такими словами плакала моя душа. Мехмет всміхнувся.
— Вай-вай-вай, як це чарівно! Ти Мер’єм, це точно. Непокірна бунтарка з янгольським обличчям. Та ти забуваєш, що ти більше не султана… Ти була нею, але від твоєї династії нічого не залишилося. Пробач мені, що не вклоняюся. Я з повагою ставлюся до твого горя, але носити траур вічно не проси. Що тримає тебе в палаці? Чому я зобов’язаний утримувати сестру переможених шехзаде? А якщо я відвернуся від тебе, що робитимеш? В служниці підеш? Краще так, ніж стати моєю? Розглянься, красуне, і зрозумій, що в тебе вибір невеликий. Я дарую тобі шанс, за який у твоєму становищі кожна мудра жінка вхопилася б ногами й руками. 
З цим сперечатися важко. Він говорив чітко і чесно, не прикриваючи правду красивими словами. А я мовчала. Що могла на те відповісти? Пів години тому я зірвала з шиї кольє і віддала його племіннику, щоб він мав, на що жити. Якщо відмовлюся, ми загинемо втрьох.
— Навіщо я вам? — прошепотіла пересохлими вустами.
— Ти сама все сказала. Ти — Мер’єм султан, остання жива династійка. Союзом з тобою я підкорю своїх ворогів, усіх, хто досі не визнали мою владу, залишаючись вірними твоєму роду. Ніхто не піде проти мене, я стану сильнішим. Та якщо ти не погодишся, двері палацу закриються перед тобою назавжди. І в вежу теж повернутися не зможеш. На вулиці ти довго не протягнеш, запевняю. Ти ж цими білими ручками не зможеш працювати наймичкою… А це твоє «Я — султана» погубить тебе зовсім… Я хочу врятувати нас обох. Ти подобаєшся мені своєю красою і гострим язиком… Я хочу, щоб ти була моєю. Але просити не збираюся. Час на роздуми сплив. Що обираєш?

 

Оригінал статті на Букнет: Майже щоденне оновлення новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"