“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

Мої вітання, дорогі читачі!

Після виходу роману “Наодинці з ошуканкою” я трохи зникла, але ось нарешті повертаюся з новинкою. Чесно кажучи, така довга відсутність має свої причини, і якось пізніше я неодмінно ними поділюся, а зараз вітайте новий роман “Майже коханці”!

 

 

Анотація:

 

Шлюб Ніли став пасткою, з якої просто так не вибратися. Проте рука допомоги з’являється звідки не чекали.
Дем’ян — двоюрідний брат її чоловіка, і його підштовхує до дій давня образа. Він хоче чи то допомогти, чи то використати її, роблячи зухвалу, непристойну пропозицію.
Тільки що коли ця пропозиція виллється у ніжність і… майже кохання?

 

Цитата:

— Коханці — від слова “кохати”. А це не про нас.
— Або від слова “кохатися”. А це про нас.
Вона заперечно мотнула головою.
— Хіба? Одне без другого неможливе. Інакше це просто… злягання. Статеві стосунки. Та як завгодно, але не те, про що ти говориш! Тобто маю на увазі… — почала плутатися у словах, як завжди робила, коли нервувалася. — Це майже абсурдно. Майже аморально.
— Тоді можеш вважати нас майже коханцями, якщо тобі так буде спокійніше. Хоча… тобі пора вчитися називати речі своїми іменами.
— Ти жорстокий.
— Ніжність і жорстокість — це батіг і пряник, без яких ніяк у стосунках двох.
Ніла сумно усміхнулась і опустила очі.
— І де ж мій пряник? — спитала тихо.
— Ось.

 

Мушу зізнатися, це вперше я так довго вибирала назву книги (і це одна з причин зволікання))) Оновлення постараюся робити тричі на тиждень, як і раніше (пришвидшитися наразі не можу, сподіваюся тільки не сповільнитися))

 

Це буде книга про кохання і його грані, тонку межу між зрадою і вірністю, читачів очікує багато ніжності і пристрасті, а ще — головний герой вас точно закохає у себе, ось побачите)) Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: “Майже коханці” – нарешті новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"