“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

Мої вітання, дорогі читачі!

Після виходу роману “Наодинці з ошуканкою” я трохи зникла, але ось нарешті повертаюся з новинкою. Чесно кажучи, така довга відсутність має свої причини, і якось пізніше я неодмінно ними поділюся, а зараз вітайте новий роман “Майже коханці”!

 

 

Анотація:

 

Шлюб Ніли став пасткою, з якої просто так не вибратися. Проте рука допомоги з’являється звідки не чекали.
Дем’ян — двоюрідний брат її чоловіка, і його підштовхує до дій давня образа. Він хоче чи то допомогти, чи то використати її, роблячи зухвалу, непристойну пропозицію.
Тільки що коли ця пропозиція виллється у ніжність і… майже кохання?

 

Цитата:

— Коханці — від слова “кохати”. А це не про нас.
— Або від слова “кохатися”. А це про нас.
Вона заперечно мотнула головою.
— Хіба? Одне без другого неможливе. Інакше це просто… злягання. Статеві стосунки. Та як завгодно, але не те, про що ти говориш! Тобто маю на увазі… — почала плутатися у словах, як завжди робила, коли нервувалася. — Це майже абсурдно. Майже аморально.
— Тоді можеш вважати нас майже коханцями, якщо тобі так буде спокійніше. Хоча… тобі пора вчитися називати речі своїми іменами.
— Ти жорстокий.
— Ніжність і жорстокість — це батіг і пряник, без яких ніяк у стосунках двох.
Ніла сумно усміхнулась і опустила очі.
— І де ж мій пряник? — спитала тихо.
— Ось.

 

Мушу зізнатися, це вперше я так довго вибирала назву книги (і це одна з причин зволікання))) Оновлення постараюся робити тричі на тиждень, як і раніше (пришвидшитися наразі не можу, сподіваюся тільки не сповільнитися))

 

Це буде книга про кохання і його грані, тонку межу між зрадою і вірністю, читачів очікує багато ніжності і пристрасті, а ще — головний герой вас точно закохає у себе, ось побачите)) Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: “Майже коханці” – нарешті новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"