“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

Мої вітання, дорогі читачі!

Після виходу роману “Наодинці з ошуканкою” я трохи зникла, але ось нарешті повертаюся з новинкою. Чесно кажучи, така довга відсутність має свої причини, і якось пізніше я неодмінно ними поділюся, а зараз вітайте новий роман “Майже коханці”!

 

 

Анотація:

 

Шлюб Ніли став пасткою, з якої просто так не вибратися. Проте рука допомоги з’являється звідки не чекали.
Дем’ян — двоюрідний брат її чоловіка, і його підштовхує до дій давня образа. Він хоче чи то допомогти, чи то використати її, роблячи зухвалу, непристойну пропозицію.
Тільки що коли ця пропозиція виллється у ніжність і… майже кохання?

 

Цитата:

— Коханці — від слова “кохати”. А це не про нас.
— Або від слова “кохатися”. А це про нас.
Вона заперечно мотнула головою.
— Хіба? Одне без другого неможливе. Інакше це просто… злягання. Статеві стосунки. Та як завгодно, але не те, про що ти говориш! Тобто маю на увазі… — почала плутатися у словах, як завжди робила, коли нервувалася. — Це майже абсурдно. Майже аморально.
— Тоді можеш вважати нас майже коханцями, якщо тобі так буде спокійніше. Хоча… тобі пора вчитися називати речі своїми іменами.
— Ти жорстокий.
— Ніжність і жорстокість — це батіг і пряник, без яких ніяк у стосунках двох.
Ніла сумно усміхнулась і опустила очі.
— І де ж мій пряник? — спитала тихо.
— Ось.

 

Мушу зізнатися, це вперше я так довго вибирала назву книги (і це одна з причин зволікання))) Оновлення постараюся робити тричі на тиждень, як і раніше (пришвидшитися наразі не можу, сподіваюся тільки не сповільнитися))

 

Це буде книга про кохання і його грані, тонку межу між зрадою і вірністю, читачів очікує багато ніжності і пристрасті, а ще — головний герой вас точно закохає у себе, ось побачите)) Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: “Майже коханці” – нарешті новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"