“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

“Майже коханці” – нарешті новинка!

Мої вітання, дорогі читачі!

Після виходу роману “Наодинці з ошуканкою” я трохи зникла, але ось нарешті повертаюся з новинкою. Чесно кажучи, така довга відсутність має свої причини, і якось пізніше я неодмінно ними поділюся, а зараз вітайте новий роман “Майже коханці”!

 

 

Анотація:

 

Шлюб Ніли став пасткою, з якої просто так не вибратися. Проте рука допомоги з’являється звідки не чекали.
Дем’ян — двоюрідний брат її чоловіка, і його підштовхує до дій давня образа. Він хоче чи то допомогти, чи то використати її, роблячи зухвалу, непристойну пропозицію.
Тільки що коли ця пропозиція виллється у ніжність і… майже кохання?

 

Цитата:

— Коханці — від слова “кохати”. А це не про нас.
— Або від слова “кохатися”. А це про нас.
Вона заперечно мотнула головою.
— Хіба? Одне без другого неможливе. Інакше це просто… злягання. Статеві стосунки. Та як завгодно, але не те, про що ти говориш! Тобто маю на увазі… — почала плутатися у словах, як завжди робила, коли нервувалася. — Це майже абсурдно. Майже аморально.
— Тоді можеш вважати нас майже коханцями, якщо тобі так буде спокійніше. Хоча… тобі пора вчитися називати речі своїми іменами.
— Ти жорстокий.
— Ніжність і жорстокість — це батіг і пряник, без яких ніяк у стосунках двох.
Ніла сумно усміхнулась і опустила очі.
— І де ж мій пряник? — спитала тихо.
— Ось.

 

Мушу зізнатися, це вперше я так довго вибирала назву книги (і це одна з причин зволікання))) Оновлення постараюся робити тричі на тиждень, як і раніше (пришвидшитися наразі не можу, сподіваюся тільки не сповільнитися))

 

Це буде книга про кохання і його грані, тонку межу між зрадою і вірністю, читачів очікує багато ніжності і пристрасті, а ще — головний герой вас точно закохає у себе, ось побачите)) Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: “Майже коханці” – нарешті новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"