“Мадридський двір”
“Мадридський двір”
Добрий вечір, мої любі! Недарма назва цього запису у книзі
“Мадридський двір” і недарма у лапках. Тому що мадридський двір відпочиває у порівнянні з крамницею білизни
Ха, ти ж знаєш що Андрій Миколайович працює у поліції. – Тетяна посміхнулася.
– От саме йому й буде цікаво, тому що ця клієнтка його коханка.
Тетяна зблідла. Саме в цей час до кабінету увійшла Лариса і почула останнє слово.
– Коханка? Хто чия коханка? – Весело спитала вона, але подивившись на обличчя Аліни і Тетяни перелякалася і перепитала.
– Хто коханка? Чия коханка?
Хто і чия коханка ви дізнаєтеся з твору і як на цюновину відреагують Лариса і Тетяна і хто викрив цю таємницю читайте у новому розділі. А я чекаю на зірочки і підписку.
Оригінал статті на Букнет: “Мадридський двір”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.