Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Український ПЕН оголосив публічну програму фестиваль-воркшопу «Прописи». Її оприлюднили на сайті ПЕНу.

Фестиваль відбудеться 9-12 вересня у Івано-Франківську. Події «Прописів» розділили на професійну програму для авторів-дебютантів (лекції, воркшопи, індивідуальні заняття), та публічну – для всіх, хто цікавиться літературою. На всі події публічної програми, вхід вільний. Трансляцію більшості заходів можна буде подивитися на фейсбук-сторінці Українського ПЕНу. Проєкт реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

 

9 вересня

 

О 12:00 відбудеться відкриття фестивалю, привітання за участю Андрія Куркова (онлайн), Тетяни Терен, Остапа Сливинського. Локація: «Промприлад»: Промбар/тераса.

 

З 19:30 до 21:00 на тій же локації − поетичний марафон Галини Крук, Остапа Сливинського, Мірека Боднара у тандемах з молодими авторами.  Подію транслюватимуть онлайн.

 

10 вересня

 

О 19:30 − подіумна розмова і літературне читання з Ілларіоном Павлюком. Подію транслюватимуть онлайн. Після неї там відбудеться подіумна розмова з Тарасом Прохаськом. Останньою подією стане «Перетікання»: вечір мультимедійних поетичних проєктів молодих авторів. Усі події дня відбудуться в артпросторі «Ваґабундо».

 

11 вересня

 

О 19:00 годині у «Промприладі» розпочнеться подіумна розмова і літературне читання з Ларисою Денисенко. Після неї − подіумна розмова і літературне читання з Юрієм Андруховичем. Обидві події транслюватимуть онлайн.

 

12 вересня

 

О 20:00 у «Промприладі» розпочнуть подіумну розмову і літературне читання з Вікторією Амеліною. Подію транслюватимуть онлайн.

 

Закриття фестивалю розпочнеться о 21 годині. На ньому презентуватимуть нові тексти та ідеї учасників «Прописів».

 

 

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 137 членів і є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН. Є співзасновником Премій імені Василя Стуса, імені Юрія Шевельова, імені Георгія Ґонґадзе, а також Drahomán Prize.

 

Нагадаємо, молодих авторів, яких обрали для участі у професійній програмі, оголосили у серпні. Заявки на участь у «Прописах» приймали з 3 липня по 5 серпня.

 

Оригінал статті на Suspilne: Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"