Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Український ПЕН оголосив публічну програму фестиваль-воркшопу «Прописи». Її оприлюднили на сайті ПЕНу.

Фестиваль відбудеться 9-12 вересня у Івано-Франківську. Події «Прописів» розділили на професійну програму для авторів-дебютантів (лекції, воркшопи, індивідуальні заняття), та публічну – для всіх, хто цікавиться літературою. На всі події публічної програми, вхід вільний. Трансляцію більшості заходів можна буде подивитися на фейсбук-сторінці Українського ПЕНу. Проєкт реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

 

9 вересня

 

О 12:00 відбудеться відкриття фестивалю, привітання за участю Андрія Куркова (онлайн), Тетяни Терен, Остапа Сливинського. Локація: «Промприлад»: Промбар/тераса.

 

З 19:30 до 21:00 на тій же локації − поетичний марафон Галини Крук, Остапа Сливинського, Мірека Боднара у тандемах з молодими авторами.  Подію транслюватимуть онлайн.

 

10 вересня

 

О 19:30 − подіумна розмова і літературне читання з Ілларіоном Павлюком. Подію транслюватимуть онлайн. Після неї там відбудеться подіумна розмова з Тарасом Прохаськом. Останньою подією стане «Перетікання»: вечір мультимедійних поетичних проєктів молодих авторів. Усі події дня відбудуться в артпросторі «Ваґабундо».

 

11 вересня

 

О 19:00 годині у «Промприладі» розпочнеться подіумна розмова і літературне читання з Ларисою Денисенко. Після неї − подіумна розмова і літературне читання з Юрієм Андруховичем. Обидві події транслюватимуть онлайн.

 

12 вересня

 

О 20:00 у «Промприладі» розпочнуть подіумну розмову і літературне читання з Вікторією Амеліною. Подію транслюватимуть онлайн.

 

Закриття фестивалю розпочнеться о 21 годині. На ньому презентуватимуть нові тексти та ідеї учасників «Прописів».

 

 

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 137 членів і є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН. Є співзасновником Премій імені Василя Стуса, імені Юрія Шевельова, імені Георгія Ґонґадзе, а також Drahomán Prize.

 

Нагадаємо, молодих авторів, яких обрали для участі у професійній програмі, оголосили у серпні. Заявки на участь у «Прописах» приймали з 3 липня по 5 серпня.

 

Оригінал статті на Suspilne: Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"