Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Український ПЕН оголосив публічну програму фестиваль-воркшопу «Прописи». Її оприлюднили на сайті ПЕНу.

Фестиваль відбудеться 9-12 вересня у Івано-Франківську. Події «Прописів» розділили на професійну програму для авторів-дебютантів (лекції, воркшопи, індивідуальні заняття), та публічну – для всіх, хто цікавиться літературою. На всі події публічної програми, вхід вільний. Трансляцію більшості заходів можна буде подивитися на фейсбук-сторінці Українського ПЕНу. Проєкт реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

 

9 вересня

 

О 12:00 відбудеться відкриття фестивалю, привітання за участю Андрія Куркова (онлайн), Тетяни Терен, Остапа Сливинського. Локація: «Промприлад»: Промбар/тераса.

 

З 19:30 до 21:00 на тій же локації − поетичний марафон Галини Крук, Остапа Сливинського, Мірека Боднара у тандемах з молодими авторами.  Подію транслюватимуть онлайн.

 

10 вересня

 

О 19:30 − подіумна розмова і літературне читання з Ілларіоном Павлюком. Подію транслюватимуть онлайн. Після неї там відбудеться подіумна розмова з Тарасом Прохаськом. Останньою подією стане «Перетікання»: вечір мультимедійних поетичних проєктів молодих авторів. Усі події дня відбудуться в артпросторі «Ваґабундо».

 

11 вересня

 

О 19:00 годині у «Промприладі» розпочнеться подіумна розмова і літературне читання з Ларисою Денисенко. Після неї − подіумна розмова і літературне читання з Юрієм Андруховичем. Обидві події транслюватимуть онлайн.

 

12 вересня

 

О 20:00 у «Промприладі» розпочнуть подіумну розмову і літературне читання з Вікторією Амеліною. Подію транслюватимуть онлайн.

 

Закриття фестивалю розпочнеться о 21 годині. На ньому презентуватимуть нові тексти та ідеї учасників «Прописів».

 

 

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 137 членів і є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН. Є співзасновником Премій імені Василя Стуса, імені Юрія Шевельова, імені Георгія Ґонґадзе, а також Drahomán Prize.

 

Нагадаємо, молодих авторів, яких обрали для участі у професійній програмі, оголосили у серпні. Заявки на участь у «Прописах» приймали з 3 липня по 5 серпня.

 

Оригінал статті на Suspilne: Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася творча зустріч із Лесею…

Шановні друзі, щиро дякую всім, хто завітав на мою творчу зустріч в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки!
Спасибі привітній бібліотекарці Ксенії Палій за запрошення! Поетесі, педагогу й співачці Тетяні

«Українська книжкова полиця» зʼявилася у найстарішій публічній бібліотеці Південної Кореї

У бібліотеці Намсан у Сеулі, яка працює вже понад сто років, відкрили ще одну «Українську книжкову полицю». Про це повідомили на фейсбук-сторінці посольства України в Республіці Корея.

Тиждень незалежних книгарень: як читачам взяти участь в акціях і подіях?

Із 24 до 30 червня в Україні вперше відбудеться Тиждень незалежних книгарень, в межах якого понад 20 книгарень із різних міст проведуть серію подій, запустять книжковий челендж і запроп

Журналіста Владислава Єсипенка звільнили з російського ув’язнення в Криму

Український журналіст і фрилансер проєкту «Крим.Реалії» Владислав Єсипенко вийшов на волю після більш як чотирьох років незаконного ув’язнення в тимчасово окупованому Криму. Про це пові

Засуджений за наведення удару по Краматорську, від якого загинула Вікторія Амеліна, попросив передати його до росії

Володимир Синельник, засуджений до довічного ув’язнення за коригування російського ракетного удару по кафе в Краматорську, внаслідок якого влітку 2023 року загинула письменниця Вікторія

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"