Літературний конкурс «Природи ніжний пагінець-2021» визначив переможців

Літературний конкурс «Природи ніжний пагінець-2021» визначив переможців

18 вересня, у день народження українського письменника-природолюба Михайла Чабанівського, організатори Всеукраїнського літературного конкурсу для школярів «Природи ніжний пагінець» ім. М. Чабанівського оприлюднили імена переможців та звернення від оргкомітету конкурсу, членів журі.

«Цьогоріч ми отримали рекордну кількість робіт – понад 800! Приємно, що чудові звістки полетять сьогодні у різні куточки України – від Сумщини до Чернівців, від Полтавщини до Хмельниччини», – зазначила директор Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, голова оргкомітету конкурсу Олена Чижова на сторінках фейсбуку.

Попри те, що організація літературних конкурсів не входить в обов’язки Центрального архіву, його керівництво, розуміючи важливість підтримки юних літературних обдарувань, уже третій рік поспіль проводить цей конкурс і планує робити це й надалі. Підтримали ініціативу Національна спілка письменників України («Кабінет молодого автора НСПУ») та Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка.

Членами журі були: Анатолій Ткаченко (голова журі) — письменник, доктор філологічних наук, професор кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченка; Марія Морозенко – письменниця, літредактор, лауреат літературних конкурсів та фестивалів, очільниця Київської організації НСПУ; Валентин Сперкач – режисер-документаліст, заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки кінематографістів України, лауреат премій ім. Я. Галана та ім. М. Чабанівського, Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка; Юлія Бережко-Камінська – письменниця, журналіст, лауреат низки літературних премій, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами; Сергій Куліда – публіцист, головний редактор газети «Літературна Україна»; Тетяна Череп-Пероганич – письменниця, драматург, перекладач, член НСПУ, головна редакторка журналу «Українська культура»; Лілія Подворна – завідувач відділу «Літературно-мистецькі Плюти» Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Організатори висловлюють подяку Оксані Хорозовій – дочці Михайла Івановича Чабанівського, яка розділила радісні миті урочистого заходу. Окремі слова подяки – спонсорам конкурсу за підтримку: ГО «Асоціація малих міст України», Державному підприємству «Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України» (ЕКОГІНТОКС), ПРАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» та Українській міській раді.

«Кабінет молодого автора НСПУ»

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі.

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Літературний конкурс «Природи ніжний пагінець-2021» визначив переможців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Експерти озвучили 23 істотні проблеми українського книговидання

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, експерти озвучили 23 проблеми сектор

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"