Літературний конкурс «Природи ніжний пагінець-2021» визначив переможців

Літературний конкурс «Природи ніжний пагінець-2021» визначив переможців

18 вересня, у день народження українського письменника-природолюба Михайла Чабанівського, організатори Всеукраїнського літературного конкурсу для школярів «Природи ніжний пагінець» ім. М. Чабанівського оприлюднили імена переможців та звернення від оргкомітету конкурсу, членів журі.

«Цьогоріч ми отримали рекордну кількість робіт – понад 800! Приємно, що чудові звістки полетять сьогодні у різні куточки України – від Сумщини до Чернівців, від Полтавщини до Хмельниччини», – зазначила директор Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, голова оргкомітету конкурсу Олена Чижова на сторінках фейсбуку.

Попри те, що організація літературних конкурсів не входить в обов’язки Центрального архіву, його керівництво, розуміючи важливість підтримки юних літературних обдарувань, уже третій рік поспіль проводить цей конкурс і планує робити це й надалі. Підтримали ініціативу Національна спілка письменників України («Кабінет молодого автора НСПУ») та Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка.

Членами журі були: Анатолій Ткаченко (голова журі) — письменник, доктор філологічних наук, професор кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченка; Марія Морозенко – письменниця, літредактор, лауреат літературних конкурсів та фестивалів, очільниця Київської організації НСПУ; Валентин Сперкач – режисер-документаліст, заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки кінематографістів України, лауреат премій ім. Я. Галана та ім. М. Чабанівського, Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка; Юлія Бережко-Камінська – письменниця, журналіст, лауреат низки літературних премій, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами; Сергій Куліда – публіцист, головний редактор газети «Літературна Україна»; Тетяна Череп-Пероганич – письменниця, драматург, перекладач, член НСПУ, головна редакторка журналу «Українська культура»; Лілія Подворна – завідувач відділу «Літературно-мистецькі Плюти» Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Організатори висловлюють подяку Оксані Хорозовій – дочці Михайла Івановича Чабанівського, яка розділила радісні миті урочистого заходу. Окремі слова подяки – спонсорам конкурсу за підтримку: ГО «Асоціація малих міст України», Державному підприємству «Науковий центр превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України» (ЕКОГІНТОКС), ПРАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» та Українській міській раді.

«Кабінет молодого автора НСПУ»

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі.

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Літературний конкурс «Природи ніжний пагінець-2021» визначив переможців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"