Літературна критикиня Читомо Ганна Гнедкова стала стипендіаткою програми від Litosvita

Літературна критикиня Читомо Ганна Гнедкова стала стипендіаткою програми від Litosvita

Літературна критикиня та авторка культурно-видавничого проєкту Читомо Ганна Гнедкова перемогла у грантовій програмі Litosvita та виграла річний доступ до курсів платформи. Про це Litosvita повідомила у своєму Facebook. 

Крім Ганни, переможцями грантової програми стали Артур Пройдаков та Юлія Найдиш. Усього платформа отримала 582 заявки. 

 

У Litosvita зазначають, що при оцінці враховували мотивацію заявника, попередній досвід і творчий проєкт, над яким учасник збирається працювати рік і задля чого хоче навчатися на різних курсах.

 

Також додатково оголосити спецвідзнаку Litosvita, у якій теж обрали переможців. 

«Це ті заявки, які були сформульовані таким чином, що учасників захотілося підтримати в їхньому прагненні навчатися й вдосконалюватися задля створення тих проєктів, про які вони писали. Даруємо їм безкоштовне навчання на одному з наших курсів», написали в освітній платформі. 

 

Спецвідзнаки отримують:

 

  • На онлайн-курс з письменницької майстерності: Мирослав Откович, Алла Заяць, Владислава Загороднюк, Леся Сіщук, Роман Дзундза, Альона Кухар, Оксана Мазуренко, Ліна Бесчастна, Антон Ткачук, Вікторія Смерека (Демидюк), Вадим Дідик.

 

  • На онлайн-курс «Редагування»: Ірина Гадецька, Володимир Молодій. 

 

  • На онлайн-курс «Сценаристика і сторітелінг»: Валерій Пузік, Дікая Олександра, Маринов Віталій.

 

  • На онлайн-курс «Літературний переклад»: Саміра Сулейманова.

 

  • На онлайн-курс «Копірайтинг»: Юлія Козлова.

 

Учасники зможуть приступити до навчання з 1 жовтня. 

 

Нагадаємо, що в австрійському видавництві Passagen Verlag вийде друком збірка українських есеїв про війну у хронологічному порядку за 2014-2022 роки «Україно, моя любове. Голоси вільної нації». Упорядницею стала Ганна Гнедкова.

 

Оригінал статті на Suspilne: Літературна критикиня Читомо Ганна Гнедкова стала стипендіаткою програми від Litosvita

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"