Літературна критикиня Читомо Ганна Гнедкова стала стипендіаткою програми від Litosvita

Літературна критикиня Читомо Ганна Гнедкова стала стипендіаткою програми від Litosvita

Літературна критикиня та авторка культурно-видавничого проєкту Читомо Ганна Гнедкова перемогла у грантовій програмі Litosvita та виграла річний доступ до курсів платформи. Про це Litosvita повідомила у своєму Facebook. 

Крім Ганни, переможцями грантової програми стали Артур Пройдаков та Юлія Найдиш. Усього платформа отримала 582 заявки. 

 

У Litosvita зазначають, що при оцінці враховували мотивацію заявника, попередній досвід і творчий проєкт, над яким учасник збирається працювати рік і задля чого хоче навчатися на різних курсах.

 

Також додатково оголосити спецвідзнаку Litosvita, у якій теж обрали переможців. 

«Це ті заявки, які були сформульовані таким чином, що учасників захотілося підтримати в їхньому прагненні навчатися й вдосконалюватися задля створення тих проєктів, про які вони писали. Даруємо їм безкоштовне навчання на одному з наших курсів», написали в освітній платформі. 

 

Спецвідзнаки отримують:

 

  • На онлайн-курс з письменницької майстерності: Мирослав Откович, Алла Заяць, Владислава Загороднюк, Леся Сіщук, Роман Дзундза, Альона Кухар, Оксана Мазуренко, Ліна Бесчастна, Антон Ткачук, Вікторія Смерека (Демидюк), Вадим Дідик.

 

  • На онлайн-курс «Редагування»: Ірина Гадецька, Володимир Молодій. 

 

  • На онлайн-курс «Сценаристика і сторітелінг»: Валерій Пузік, Дікая Олександра, Маринов Віталій.

 

  • На онлайн-курс «Літературний переклад»: Саміра Сулейманова.

 

  • На онлайн-курс «Копірайтинг»: Юлія Козлова.

 

Учасники зможуть приступити до навчання з 1 жовтня. 

 

Нагадаємо, що в австрійському видавництві Passagen Verlag вийде друком збірка українських есеїв про війну у хронологічному порядку за 2014-2022 роки «Україно, моя любове. Голоси вільної нації». Упорядницею стала Ганна Гнедкова.

 

Оригінал статті на Suspilne: Літературна критикиня Читомо Ганна Гнедкова стала стипендіаткою програми від Litosvita

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"