Література у воєнний час

Література у воєнний час
Найнеприємніше те, що ми, звичайні люди, майже нічого не можемо зробити. Так, звісно, ми можемо бути волонтерами, хтось іде до тероборони, але ж ми не можемо зробити щось, що вмить поставить крапку на всьому цьому жаху.
Кожен шукає чим зайняти себе. Як би там не було, та саме зараз, сидячи вдома у своєму маленькому селі, я пишу… Я знаходжу відраду у книгах. Читаю – пишу, пишу – читаю. Я думаю про те, що можливо комусь як і мені потрібно відволіктися книгою, можливо, моя книга теж допоможе комусь.
Можливо, хтось скаже що я неправа, що в тяжкі для країни часи я пишу не про війну, не на патріотичні теми… Але я просто не можу про це писати, бо я хочу відволіктися від цього…
Отож, що я хотіла сказати: всім, без винятку, треба чимось займатися. Адже якщо просто сидіти у чотирьох стінах і слухати звуки вибухів, можна просто зійти з глузду. А загубивши самого себе, ми вже не побачимо перемогу, яка обов’язково настане.
Все буде Україна, друзі!
Оригінал статті на Букнет: Література у воєнний час
Блог
Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтахЗа 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови
Книжковий Арсенал-2023 оголосив програмуОголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф
Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «
Андрій Содомора. ДружбаХай знає тиран собі на біду,
Що друга я зроду не підведу,
Нехай довершить свою пімсту,
Та ціну складе побратимству.
Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі
Пішов з життя ілюстратор Олександр МіхнушевНа 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.