Літагентка Емма Шеркліф увійшла до короткого списку The British Book Awards 2024

Літагентка Емма Шеркліф увійшла до короткого списку The British Book Awards 2024

Британська консультантка у сфері видавничого бізнесу та дослідниця книжкових ринків Емма Шеркліф стала однією з фіналісток премії The British Book Awards.  Про це повідомили на сайті The Bookseller, що організовує премію.

Емма Шеркліф зосліджувала зокрема й український книжковий ринок.

 

«Емма Шеркліфф показала агентам шлях до різноманітності з моменту заснування Laxfield Literary Associates. Вона привернула увагу до багатьох недостатньо представлених голосів, особливо з Африки, і забезпечила збереження спадщини покійної української письменниці Вікторії Амеліної. Вона також знаходила час для заснування книжкової премії, фестивалю та програми розвитку письменників», — аргументувало журі свій вибір.

 

У своєму дописі Емма Шеркліф вказала, що зворушена згадкою про роботу, спрямовану на збереження літературної спадщини Вікторії Амеліної, а також згадала про нагородження Оскаром творців фільму «20 днів у Маріуполі».

 

Емма Шеркліф заснувала літературну агенцію Laxfield Literary Associates у 2020 році.

 

2021 року Шеркліф провела близько 100 годин глибинних інтерв’ю з українськими видавцями, книгорозповсюдниками, авторами та експертами галузі у межах дослідження українського книжкового ринку, здійсненого Британською Радою та Українським інститутом книги. У 2021 році агентка також досліджувала британський книжковий ринок.

 

До 2019 року вона була директоркою із продажу прав незалежного африканського видавництва Cassava Republic Press UK та видавничою директоркою африканського видавництва Ankara Press.Членкиня консультативних рад Центру книжкових культур і видавничої справи Університету Редінга та видавництва MA Publishing Університету Ексетера.

 

The British Book Awards або Nibbies — це літературна нагорода для найкращих письменників та учасників книговидавничої  Великої Британії, яку організовує медіа The Bookseller. Заснована у 1990 році.

 

Як повідомлялося, 2023 року Шеркліф увійшла в довгий список премії Читомо у номінації «Амбасадор української книги».

 

 

Чільне зображення: Читомо

Оригінал статті на Suspilne: Літагентка Емма Шеркліф увійшла до короткого списку The British Book Awards 2024

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"