“Лісова пісня” увійша в чат!))))
![“Лісова пісня” увійша в чат!)))) “Лісова пісня” увійша в чат!))))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608586088_7317590.jpg)
“Лісова пісня” увійша в чат!))))
Дорогі читачі!
І зараз там як раз починається найцікавіше!
“Лісова пісня” – це не просто моя інтерпретація відомої усім п’єси Лесі Українки. Це, в першу чергу, сучасна історія кохання з відповідними сюжетними поворотами. Тому, навіть якщо ви знайомі з п’єсою, вам буде цікаво читати мою книгу, адже спільного в них зовсім мало.
Тож чекаю вас на моїй сторінці! А також буду вдячна за відгуки.
https://booknet.com/uk/book/lsova-psnya-b390172
Всім бажаю внутрішньої гармонії та натхнення всупереч зовнішнім обставинам!
Пам’ятайте, що саме любов здатна врятувати цей світ!
Оригінал статті на Букнет: “Лісова пісня” увійша в чат!))))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.