Люди – слабкі (+тест на уважність)

Люди – слабкі (+тест на уважність)

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо, але коли підняв голову, усвідомив… Шукачі…

У легкій димці хмар виднівся віз.

– Бачиш? Вони слідкують за тобою, – він сковтнув, а лікар продовжував. – Не хвилюйся. Вони не зацікавлені у твоїй смерті, поки ти вчиш цю дівчинку. Але якщо перестанеш…

Ділліх сіпнувся. Знову. Знову він влипнув в історію з шукачами. А як показував попередній досвід, добром це ніколи не закінчувалося.

Кинувши ще один погляд угору, він трохи поспішно обійшов лікаря і зайшов у намет. За цупкою тканиною він почував себе впевненіше.

І ще одна глава викладена! Фух…

Якщо когось цікавить доля мого жахастика до Геловіна, то новини невтішні. Попередня ідея не спрацювала і я пишу новий твір. Сподіваюся, встигну. А ніт… Ну викладу трохи пізніше. Анонсів поки-що робити ніяких не буду, щоб не вийшло як з попереднім твором.

 

І нарешті тест на уважність. Він вам нічого не дасть, але можливо змусить задуматися до чого це постійно з’являється в творі. І так. Питання:

Кого завжди згадують, коли трапляється щось погане?

І ні, це не чорт. До речі, їх згадують у цій главі двічі, тому якщо набридне думати, просто зазирніть у 17 главу.

А хто здогадався відразу, пишіть унизу відповіді. Цікаво взнати, хто ці люди, що так уважно читають)

Оригінал статті на Букнет: Люди – слабкі (+тест на уважність)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"