Людвіг Філіп представив книжку про Ужгород, своє рідне місто

Людвіг Філіп представив книжку про Ужгород, своє рідне місто

У рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» 10 грудня в ужгородській книгарні «Кобзар» із читачами зустрівся відомий краєзнавець, письменник,  релігієзнавець Людвіг Філіп. 

Про це повідомляє zaholovok.com.ua.


Письменник представив  книгу «Ужгород – рідне місто моє». Видання охоплює широкий спектр історії Ужгорода з найдавніших часів до  сучасності. Книга чекала на свій випуск понад 30 років. 

«Гімназія, школа глухонімих, лікарня обласна і багато є таких…  Я обробив разом зі своєю працівницею Сахаровою Кальварію повністю. Постарався вшанувати пам’ять Духновича, описав дім Духновича. Описав наших світочів, Добрянського», — коментує свій творчий доробок Людвіг Філіп. 

фото

На зустрічі з читачами письменник також поділився своїми враженнями й про сучасний Ужгород. «Спочатку була клептоманія, починали хапати все, нахапалися. А тепер не знають, що з цим робити. Замість шкіл чи лікарень, які не будуть приносити прибуток, будують  склепи: супермаркети, магазини», — говорить Людвіг Філіп  про сучасність свого рідного міста. Однак, як зауважив автор, він завжди був і залишається оптимістом. 

Нагадаємо, передсвяткова акція «Письменник за прилавком» триватиме до 17 грудня включно: у кожен будній день у книгарні «Кобзар» на читачів та відвідувачів чекатимуть відомі закарпатські письменники. Час зустрічі: щодня з 14:00 до 15:00.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Людвіг Філіп представив книжку про Ужгород, своє рідне місто

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"