Любі читачі!прочитайте, будь ласка!
![Любі читачі!прочитайте, будь ласка! Любі читачі!прочитайте, будь ласка!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1648846012_3616021.jpg)
Любі читачі!прочитайте, будь ласка!
Сьогодні на дану книгу діє знижка!Приємного читання!
– Мамо, а на новий рік виконуються будь-які бажання? – Дочка підтискає губи й обіймає себе за плечі.
– Звичайно будь-які, малятко, – сідаю поруч і хмурюся помітивши, що її очі червоні від сліз, – ти що плакала?
– Значить, якщо я загадаю на новий рік тата, то він прийде? – Вона дивиться мені в очі з надією, а я завмираю на місці й відчуваю, як у грудях починає боляче нити.
– А що, якщо ми купимо те кошеня, якого ти так хотіла? – Намагаюся перевести тему, але донька заперечливо хитає головою.
– Я хочу тата! – На її очах знову з’являються сльози, а я закушую губу. Ну і де ж я візьму тата напередодні нового року?
ptXhfFAX
Оригінал статті на Букнет: Любі читачі!прочитайте, будь ласка!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.