Любов, яку не люблять

Любов, яку не люблять

Любов, яку не люблять

Вітаю вас друзі, як ваші справи? Помічали ви таке? Думаю помічали, чим більше ти несеш любові у це світ людям тим більше її знецінюють. І я зараз не про ту любов, про яку тут маса книг, але насправді далеких від реалності і від справжнього значення слова – любов! 

Біблія пише про любов так:

“Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.”

(Біблія, 1 послання до Коринтян 13:4-8)

Я розумію, що не чекаю користі через проявлення любові, що є терпеливість, доброзичливість, не гнівливість, відсутність злоби та ненависті, наявність лагідності і відсутність гордості у всьому, що ти робиш для інших! Але так боляче, коли ти за ц отримуєш зневагу, приниження проявів любові, яку іншими слова топчуть, які несуть для тебе біль!

Навіть безгрішного Ісуса зрадив його ж учень, людина друг з найближчого кола, який слідував за ним три роки. Юда продав свого Учителя за нікчемні срібняки, то хто такий я ? Грішник, щоб не зазнати зради з боку таких же грішників, але всеодно боляче, коли ти особисто зустрічаєшся з таким віднощенням.

Не знаю чому я це пишу? Багато пройде повз, тому що це не центр допомоги чи Церква, але мені важко жаються такі моменти у житті, мабуть як і усім тому просто написав, адже зараз відчуваю себе сумно.

Оригінал статті на Букнет: Любов, яку не люблять

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"