Любов на вихідні?

Любов на вихідні?

Любов на вихідні?

                             

 

  

 

Вітаю усіх із довгоочікуваною п`ятницею! Ура! Нарешті можна відпочити і провести час тільки так, як собі завгодно. Якщо Ви уже на цьому сайті, тож полюбляєте читати! Бажаєте поринути у вир шалених відчуттів? Тоді Вам саме сюди! Залюбки пропоную свій роман, який точно не залишить Вас байдужими. Емоції, сильні почуття, дракони, боротьба, ну і звичайно – кохання.

ЛЮБОВ НА ЗАКЛАННЯ

 

                                                  

 

Анотація:

Коли в дитинстві до тебе приходить чарівник і обіцяє забрати у далеку казкову країну, то звичайно ти не чекаєш підступу. Ти зовсім не чекаєш, що він може виявитися зовсім не добрим, а злим і нестерпним. Звичайно не чекаєш, що тебе вже вибрали в наречені старому дракону. Раптом, ти розумієш, що зробила все не вірно і вибрала не те життя, але назад дороги немає. Доведеться змінити улюблені лати і меч на королівську корону. А можливо потрібно спробувати поборотися, закохатися або втекти? Як думаєте? Історія наповнена таємницями, інтригами та любов’ю …

 

Уривок з роману:

Сиділа так під деревом і жаліла себе…

– Ти пропустила ранковий урок географії! – почулось холодне зауваження Міта позаду.

Я обернулась, піднявши голову догори. Він стояв, заклавши руки перед собою. Відвернулась, щоб не бачити його остогидле обличчя.

–  Я тепер взагалі не буду ніяких уроків відвідувати!- прошипіла достатньо голосно, щоб він почув.

–  Коли леді відповідає, то повинна встати, якщо співрозмовник стоїть!

– Перевагу має лише імператриця! – згадала я з уроку етикету, – Їй можна сидіти перед будь ким, коли до неї звертаються, навіть перед імператором!

– Ти ще не імператриця і якщо не навчишся манер, то не станеш нею! Буду радити його Високості, ще сотню років почекати, до іншої «обраної». Краще так, ніж така ганьба!   

– Можеш уже радити! Я не палаю бажанням ставати розплідницею для імператорських дракончиків!

– Ти не зрозуміла!- він перейшов з саркастичного на погрозливий тон розмови. – В твоїх інтересах сподобатись імператору і стати його дружиною, інакше…

– Що інакше? – підхопилась на ноги та підійшла впритул. Це було цікаво. – Що станеться, якщо я йому не сподобаюсь? Додому відправлять? Я б з радістю. Не по мені таке життя. Гарно, розкішно, але за кожним моїм кроком слідкують і дихнути не дають!

Міт не відповідав, а лише уважно дивився мені в очі.

– Невже ти так не хочеш бути імператрицею?  – він раптово змінив тон на лагідний. – Невже це тяжча ноша, ніж бути вояком у армії? Це ж теж своєрідне служіння короні. Тільки тут переваг значно більше, ніж недоліків. Чому, Силено, ти пручаєшся?

– Тому, що ви з імператором вирішили все за мене! – мною почало трусити від образи та невиказаних почуттів. За ці всі дні я ні разу не поскаржилась, не капризувала і намагалась триматись, але його сьогоднішній вчинок вибив мене з колії. – Ти зламав мені все життя! Ще тоді змалку! Спочатку дав надію на якесь казкове майбутнє, а тепер з’явився і повідомив, що казкового тут нічого не буде! Що все моє життя тепер мені не належить. Тепер я лише повинна цілодобово щось і комусь! Виходити заміж за когось, кого не кохаю, жити так, як ніколи не бажала, відповідати на дурні питання, дозволяти собою помикати та відчувати себе нікчемою і, наостанок, виконати обов’язок перед державою принісши себе в жертву! – з моїх очей полилися сльози.

– Чому нікчемою? – стиха, лагідно запитав, ніби це було єдине, що він почув.

–  Ти сам мені про це натякаєш кожним своїм словом, щодня від коли з’явився у моєму житті!

–  Зрозумій, я дійсно повинен тебе навчити усьому за дуже короткий термін. Імператор вимагає тебе до палацу, а я не хочу, щоб ти зганьбила себе в його очах!

– Навчити! Ти ж знущаєшся з мене цілодобово! Постійно принижуєш, ображаєш, шпиняєш і поводиш себе, як покидьок!

– Як мені ще до тебе достукатись, якщо інакше ти не розумієш?! Всі мої зауваження ти сприймаєш в штики та зовсім мене ігноруєш! Ти ж не чуєш по доброму!

– А ти пробував?!

– Що ж тут пробувати? Ти з самого початку, ледь не напала на мене з мечем! Ти, як дике вовченя, яке розуміє лише жорстке дресирування!

–  Так, я вовченя, якого ти посадив у клітку, але воно скоро стане вовком і вирве тобі горлянку разом з кадиком! – прошипіла йому прямо у вічі та пройшла повз…

                                        

                                             

 

 

Оригінал статті на Букнет: Любов на вихідні?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"