Любов на вихідні?

Любов на вихідні?

Любов на вихідні?

                             

 

  

 

Вітаю усіх із довгоочікуваною п`ятницею! Ура! Нарешті можна відпочити і провести час тільки так, як собі завгодно. Якщо Ви уже на цьому сайті, тож полюбляєте читати! Бажаєте поринути у вир шалених відчуттів? Тоді Вам саме сюди! Залюбки пропоную свій роман, який точно не залишить Вас байдужими. Емоції, сильні почуття, дракони, боротьба, ну і звичайно – кохання.

ЛЮБОВ НА ЗАКЛАННЯ

 

                                                  

 

Анотація:

Коли в дитинстві до тебе приходить чарівник і обіцяє забрати у далеку казкову країну, то звичайно ти не чекаєш підступу. Ти зовсім не чекаєш, що він може виявитися зовсім не добрим, а злим і нестерпним. Звичайно не чекаєш, що тебе вже вибрали в наречені старому дракону. Раптом, ти розумієш, що зробила все не вірно і вибрала не те життя, але назад дороги немає. Доведеться змінити улюблені лати і меч на королівську корону. А можливо потрібно спробувати поборотися, закохатися або втекти? Як думаєте? Історія наповнена таємницями, інтригами та любов’ю …

 

Уривок з роману:

Сиділа так під деревом і жаліла себе…

– Ти пропустила ранковий урок географії! – почулось холодне зауваження Міта позаду.

Я обернулась, піднявши голову догори. Він стояв, заклавши руки перед собою. Відвернулась, щоб не бачити його остогидле обличчя.

–  Я тепер взагалі не буду ніяких уроків відвідувати!- прошипіла достатньо голосно, щоб він почув.

–  Коли леді відповідає, то повинна встати, якщо співрозмовник стоїть!

– Перевагу має лише імператриця! – згадала я з уроку етикету, – Їй можна сидіти перед будь ким, коли до неї звертаються, навіть перед імператором!

– Ти ще не імператриця і якщо не навчишся манер, то не станеш нею! Буду радити його Високості, ще сотню років почекати, до іншої «обраної». Краще так, ніж така ганьба!   

– Можеш уже радити! Я не палаю бажанням ставати розплідницею для імператорських дракончиків!

– Ти не зрозуміла!- він перейшов з саркастичного на погрозливий тон розмови. – В твоїх інтересах сподобатись імператору і стати його дружиною, інакше…

– Що інакше? – підхопилась на ноги та підійшла впритул. Це було цікаво. – Що станеться, якщо я йому не сподобаюсь? Додому відправлять? Я б з радістю. Не по мені таке життя. Гарно, розкішно, але за кожним моїм кроком слідкують і дихнути не дають!

Міт не відповідав, а лише уважно дивився мені в очі.

– Невже ти так не хочеш бути імператрицею?  – він раптово змінив тон на лагідний. – Невже це тяжча ноша, ніж бути вояком у армії? Це ж теж своєрідне служіння короні. Тільки тут переваг значно більше, ніж недоліків. Чому, Силено, ти пручаєшся?

– Тому, що ви з імператором вирішили все за мене! – мною почало трусити від образи та невиказаних почуттів. За ці всі дні я ні разу не поскаржилась, не капризувала і намагалась триматись, але його сьогоднішній вчинок вибив мене з колії. – Ти зламав мені все життя! Ще тоді змалку! Спочатку дав надію на якесь казкове майбутнє, а тепер з’явився і повідомив, що казкового тут нічого не буде! Що все моє життя тепер мені не належить. Тепер я лише повинна цілодобово щось і комусь! Виходити заміж за когось, кого не кохаю, жити так, як ніколи не бажала, відповідати на дурні питання, дозволяти собою помикати та відчувати себе нікчемою і, наостанок, виконати обов’язок перед державою принісши себе в жертву! – з моїх очей полилися сльози.

– Чому нікчемою? – стиха, лагідно запитав, ніби це було єдине, що він почув.

–  Ти сам мені про це натякаєш кожним своїм словом, щодня від коли з’явився у моєму житті!

–  Зрозумій, я дійсно повинен тебе навчити усьому за дуже короткий термін. Імператор вимагає тебе до палацу, а я не хочу, щоб ти зганьбила себе в його очах!

– Навчити! Ти ж знущаєшся з мене цілодобово! Постійно принижуєш, ображаєш, шпиняєш і поводиш себе, як покидьок!

– Як мені ще до тебе достукатись, якщо інакше ти не розумієш?! Всі мої зауваження ти сприймаєш в штики та зовсім мене ігноруєш! Ти ж не чуєш по доброму!

– А ти пробував?!

– Що ж тут пробувати? Ти з самого початку, ледь не напала на мене з мечем! Ти, як дике вовченя, яке розуміє лише жорстке дресирування!

–  Так, я вовченя, якого ти посадив у клітку, але воно скоро стане вовком і вирве тобі горлянку разом з кадиком! – прошипіла йому прямо у вічі та пройшла повз…

                                        

                                             

 

 

Оригінал статті на Букнет: Любов на вихідні?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"