Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Привіт)) Сьгогодні вирішила поділитись з вами наайцікавішими історіями, в яких сюжетотворчу роль грають любовні трикутники. Почну зі своїх та співавторських книг =) 
 

Читайте історію “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” тут. 

2. Справжнє протистояння в любовному трикутнику між Яром, переможцем, який виграв дівчину в карти, але ще з першої зустрічі програв їй своє серце, і Ромою, програвшим ту саму дівчину, Діну, який спочатку обманом заманює її до переможця. Потім Рома дізнається, що Яр не розказав Діні про те, що він її виграв і крім того, навіть викликав в неї теплі почуття… Боротьба між хлопцями загострюється!

Читайте історію “Він тебе програв. Ти тепер моя” тут. 

3. Влад і Ліза – друзі дитинства. І, як часто буває, дівчина має на чоловіка свої плани. Але він не каже ні так, ні ні… У чому причина? Ліза підозрює, що в молоденькій служниці Марині, яку Влад узяв на роботу. А потім ще з’ясовується, що Марина не та, за кого себе видає… Чим же закінчиться ця романтична і пригодницька історія?

Читайте історію “Служниця” тут. 

4.  Вона опинилася між двох вогнів: владним чоловіком, який хоче отримати її у будь-який спосіб і зухвалим поганим хлопцем, який змусив її зіграти роль фіктивної дівчини. Кохання до одного згубило іншого й розбило серце їм трьом. Вона божевільна, але чия?

Читайте історію “Божевільна. Моя” тут. 

5. Втекла з власного весілля, щоб уникнути ганьби, до якої її втягнув шафер нареченого.  Та повернутися до рідного міста доведеться, оскільки кузина виходить заміж за племінника шафера? Як вчинить героїня: повертатиме нареченого чи помститься брехливому шаферу?

Читайте історію “Коханець нареченої” тут.

Бал при дворі короля завершується для Астрід неочікуваними заручинами з кронпринцом. Але ж вона вже заручена з іншим і кохає його! Що робитиме дівчина, щоб здобути волю від небажаного шлюбу, і чи такий той шлюб дійсно небажаний?

Читайте історію “Майже принцеса або Наречена з примусу” тут. 

Двоє чоловіків влаштували на неї полювання. Один — ніжний і дбайливий, від іншого — кров холоне в жилах. Від обох мурашки шкірою, і від жодного не втекти. Вона перейшла їм дорогу, за що мусить поплатитися. Її кохання до одного з них стало пасткою для всіх трьох.

Читайте історію “Сирітка” тут. 

АРТ З УСІМА ОБКЛАДИНКАМИ

(якщо не бачите, поновіть сторінку)

Ще раз книги списком:

Читайте історію “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” тут. 

Читайте історію “Він тебе програв. Ти тепер моя” тут. 

Читайте історію “Служниця” тут. 

Читайте історію “Божевільна. Моя” тут. 

Читайте історію “Коханець нареченої” тут.

Читайте історію “Майже принцеса або Наречена з примусу” тут. 

Читайте історію “Сирітка” тут. 

ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!

А ЯКЩО ВЖЕ ЧИТАЛИ ЯКУСЬ З КНИГ, АБО ЧИТАЄТЕ, ДІЛІТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ В КОМЕНТАХ)) 

Оригінал статті на Букнет: Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"