Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Привіт)) Сьгогодні вирішила поділитись з вами наайцікавішими історіями, в яких сюжетотворчу роль грають любовні трикутники. Почну зі своїх та співавторських книг =) 
 

Читайте історію “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” тут. 

2. Справжнє протистояння в любовному трикутнику між Яром, переможцем, який виграв дівчину в карти, але ще з першої зустрічі програв їй своє серце, і Ромою, програвшим ту саму дівчину, Діну, який спочатку обманом заманює її до переможця. Потім Рома дізнається, що Яр не розказав Діні про те, що він її виграв і крім того, навіть викликав в неї теплі почуття… Боротьба між хлопцями загострюється!

Читайте історію “Він тебе програв. Ти тепер моя” тут. 

3. Влад і Ліза – друзі дитинства. І, як часто буває, дівчина має на чоловіка свої плани. Але він не каже ні так, ні ні… У чому причина? Ліза підозрює, що в молоденькій служниці Марині, яку Влад узяв на роботу. А потім ще з’ясовується, що Марина не та, за кого себе видає… Чим же закінчиться ця романтична і пригодницька історія?

Читайте історію “Служниця” тут. 

4.  Вона опинилася між двох вогнів: владним чоловіком, який хоче отримати її у будь-який спосіб і зухвалим поганим хлопцем, який змусив її зіграти роль фіктивної дівчини. Кохання до одного згубило іншого й розбило серце їм трьом. Вона божевільна, але чия?

Читайте історію “Божевільна. Моя” тут. 

5. Втекла з власного весілля, щоб уникнути ганьби, до якої її втягнув шафер нареченого.  Та повернутися до рідного міста доведеться, оскільки кузина виходить заміж за племінника шафера? Як вчинить героїня: повертатиме нареченого чи помститься брехливому шаферу?

Читайте історію “Коханець нареченої” тут.

Бал при дворі короля завершується для Астрід неочікуваними заручинами з кронпринцом. Але ж вона вже заручена з іншим і кохає його! Що робитиме дівчина, щоб здобути волю від небажаного шлюбу, і чи такий той шлюб дійсно небажаний?

Читайте історію “Майже принцеса або Наречена з примусу” тут. 

Двоє чоловіків влаштували на неї полювання. Один — ніжний і дбайливий, від іншого — кров холоне в жилах. Від обох мурашки шкірою, і від жодного не втекти. Вона перейшла їм дорогу, за що мусить поплатитися. Її кохання до одного з них стало пасткою для всіх трьох.

Читайте історію “Сирітка” тут. 

АРТ З УСІМА ОБКЛАДИНКАМИ

(якщо не бачите, поновіть сторінку)

Ще раз книги списком:

Читайте історію “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” тут. 

Читайте історію “Він тебе програв. Ти тепер моя” тут. 

Читайте історію “Служниця” тут. 

Читайте історію “Божевільна. Моя” тут. 

Читайте історію “Коханець нареченої” тут.

Читайте історію “Майже принцеса або Наречена з примусу” тут. 

Читайте історію “Сирітка” тут. 

ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!

А ЯКЩО ВЖЕ ЧИТАЛИ ЯКУСЬ З КНИГ, АБО ЧИТАЄТЕ, ДІЛІТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ В КОМЕНТАХ)) 

Оригінал статті на Букнет: Любовні трикутники на Букнет❤підбірка на всі смаки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"