Любовний детектив!

Любовний детектив!

Любовний детектив!

 

Знаю, знаю, останніми днями я часто рекомендую книги. Але треба трішки відволікатися:)

 Цього разу під мій об’єктив потрапила історія від РОМИ АРІВЕДЕРЧІ

Історія майже дописана і безкоштовна. Цікавий роман з елементами детективу. 

Анотація до книги “Половинки”

Кому дістануться кохана дівчина, премія в мільйон і обручка, що коштує півмільйона? Хто виграє,

хто програє? Що спільного у блогерки, покинутої чоловіком, з мажором, що необачно побився об заклад, кримінальником, що ховається від поліції, молодим батьком в декреті й бабусею, що пише детективи? Те, що всі вони сусіди й поступово втягуються в розгадку історії, сюжет якої придумала стара письменниця. І дехто з них знаходить або втрачає свою половинку, у героїв виникають дружні, ворожі та любовні почуття, а завершується все…

От прочитаєте й дізнаєтесь 🙂

Загадка кохання, таємниця сейфу, емоції й хепіенд!

Шматочок:

Марія і справді була втомлена. Але не стільки Мишковим пхиньканням, скільки тим, що останнім часом її почуття двоїлися й обманювали її.

Вона намагалася дивитись на все тверезо. Казала собі,що життя саме все покаже і поставить на місце. Що зовсім недавно уже була шалена хімічна реакція. І от вона з Мишком випала в осад, чоловік сплив на поверхню. 

Та це ж нормальне закінчення усякої хімії. 

Вона ж відмінниця. У неї золота медаль висить над Мишковим ліжечком. Щоб син тягнувся. І щоб сама  не забувала про це. І олімпіади з хімії вона вигравала. Чого дивуватися тепер, що вся її хімія з колишнім скінчилося саме так?

Чого вимагати від життя – другого уроку?

Чи можна робити те саме й чекати іншого результату?

Як можна довірити себе в чиїсь руки повністю, розчинитися в довірі й нічого потім не випаде в осад і не спливе…

От зараз теж можна нахімічити.  Та ж воно так природою зроблено, щоб не впустити свого.

Ну хіба це справедливо? То трапляється  шахрай, то потім зовсім нікого, і раптом двоє таких, що комусь би хоч одного такого за все життя зустріти. І такі різні…

Вона чудово  знала, що  так неправильно. Але що вдіяти, якщо один хвилює до тремтіння, а другий заспокоює у будь-якій скруті? І обидва однаково сильно ваблять до себе.

От зараз дивиться на Ведмедя, і та гіркота, що відчула від поцілунку Сергія, зникає, серце перестає боліти.

А Сергій цілував, ніби прощався назавжди. Прощатися не хотілося так, що аж серце зайшлося.

Ведмідь дивився на жінку свого життя. Бачив почервонілі губи, націловані, але стиснуті вперто. Що ж. З цим поганцем, що морочить голову дівчині при живій нареченій, потім розбереться.

 

ЧИТАТИ ТУТ

 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Любовний детектив!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"