Любовний детектив!
![Любовний детектив! Любовний детектив!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1640033607_7561182.jpg)
Любовний детектив!
Знаю, знаю, останніми днями я часто рекомендую книги. Але треба трішки відволікатися:)
Цього разу під мій об’єктив потрапила історія від РОМИ АРІВЕДЕРЧІ
Історія майже дописана і безкоштовна. Цікавий роман з елементами детективу.
Анотація до книги “Половинки”
Кому дістануться кохана дівчина, премія в мільйон і обручка, що коштує півмільйона? Хто виграє,
хто програє? Що спільного у блогерки, покинутої чоловіком, з мажором, що необачно побився об заклад, кримінальником, що ховається від поліції, молодим батьком в декреті й бабусею, що пише детективи? Те, що всі вони сусіди й поступово втягуються в розгадку історії, сюжет якої придумала стара письменниця. І дехто з них знаходить або втрачає свою половинку, у героїв виникають дружні, ворожі та любовні почуття, а завершується все…
От прочитаєте й дізнаєтесь 🙂
Загадка кохання, таємниця сейфу, емоції й хепіенд!
Шматочок:
Марія і справді була втомлена. Але не стільки Мишковим пхиньканням, скільки тим, що останнім часом її почуття двоїлися й обманювали її.
Вона намагалася дивитись на все тверезо. Казала собі,що життя саме все покаже і поставить на місце. Що зовсім недавно уже була шалена хімічна реакція. І от вона з Мишком випала в осад, чоловік сплив на поверхню.
Та це ж нормальне закінчення усякої хімії.
Вона ж відмінниця. У неї золота медаль висить над Мишковим ліжечком. Щоб син тягнувся. І щоб сама не забувала про це. І олімпіади з хімії вона вигравала. Чого дивуватися тепер, що вся її хімія з колишнім скінчилося саме так?
Чого вимагати від життя – другого уроку?
Чи можна робити те саме й чекати іншого результату?
Як можна довірити себе в чиїсь руки повністю, розчинитися в довірі й нічого потім не випаде в осад і не спливе…
От зараз теж можна нахімічити. Та ж воно так природою зроблено, щоб не впустити свого.
Ну хіба це справедливо? То трапляється шахрай, то потім зовсім нікого, і раптом двоє таких, що комусь би хоч одного такого за все життя зустріти. І такі різні…
Вона чудово знала, що так неправильно. Але що вдіяти, якщо один хвилює до тремтіння, а другий заспокоює у будь-якій скруті? І обидва однаково сильно ваблять до себе.
От зараз дивиться на Ведмедя, і та гіркота, що відчула від поцілунку Сергія, зникає, серце перестає боліти.
А Сергій цілував, ніби прощався назавжди. Прощатися не хотілося так, що аж серце зайшлося.
Ведмідь дивився на жінку свого життя. Бачив почервонілі губи, націловані, але стиснуті вперто. Що ж. З цим поганцем, що морочить голову дівчині при живій нареченій, потім розбереться.
ЧИТАТИ ТУТ
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Любовний детектив!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.