Любителям історії, пригод і справжнього кохання

Любителям історії, пригод і справжнього кохання

Любителям історії, пригод і справжнього кохання

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу трішки розповісти про  те, як виник задум цієї історії та як я втілюю її в життя. Мені давно хотілося написати про Анну Ярославну, яка, як відомо, стала королевою Франції. Я тривалий час збирала про неї найрізноманітнішу інформацію, але далі цього справа не йшла. Чому? Зізнаюся чесно – було страшнувато)) Тому що в мене було таке уявлення, що написання книги на історичну тематику – це дуже серйозна, важка і невдячна справа.

Думала – витрачу купу часу, перерию гори літератури, а потім зіткнуся з тим, що мене ніхто не читатиме… І продовжувала скидати цікаві статті та книги у папочки на своєму комп’ютері. Але якоїсь миті бажання діяти переважило над сумнівами, і я вирішила почати. Проте на той час уже так глибоко “закопалася” в дослідження життя наших предків у 11 столітті, що вирішила почати з батька Анни – князя Ярослава Мудрого, історія життя якого теж надзвичайно цікава. А до того ж трохи символічно, що ми з ним народилися практично з різницею в тисячу років, звідси з’явилася й ідея назви твору.

Потім я завагалася – чи варто зосереджуватися лише на історичних фактах та подіях, що підтверджені літописами, чи можна ввести вигаданих персонажів? Навіть консультувалася з колегами, котрі пишуть історичні романи, щодо того, як це краще зробити. Один письменник дав мені вичерпну відповідь: “Пиши, як лягає на душу, і це буде найбільш правильно!”

А поскільки мені найбільше лягають на душу історії з пригодами, романтикою та часом навіть з легким нальотом містики – то я вирішила, що буде в мене не “чистокровний” історичний роман, а історичне фентезі. Ні, можете не боятися, що в творі з’являються поряд із відомими історичними персонажами якісь казкові істоти – до такого я не дійшла)) Просто деякі відрізки життя героїв, котрі у літописах та історичних джерелах мало висвітлені, є свого роду “білими плямами”, я уявила такими, якими вони могли б бути, аби не дуже відступати від історичної правди і водночас створити захоплюючу та в чомусь і повчальну історію.  Так з’явилися у творі один із головних героїв – друг та соратник Ярослава Ясен, кохана Ярослава Яна і її сестра Рута та інші вигадані персонажі.

Сьогодні  пропоную неймовірну знижку на другу книгу дилогії  “Тисячу років тому. Лицар та королева”   – її можна придбати зі знижкою 25% – всього за 30 гривень! 

 І зараз я працюю над третім томом – “Лицар та королева. Книга 2” – бо фактажу вийшло так багато, що  історія самої Анни та сина Ясена Мирона, котрі вирушать до Франції, буде відокремлена в окремий роман. Сподіваюся, все задумане успішно вдасться втілити в життя!

Прошу щиросердно вибачення у всіх, хто вже зачекався продовження третього тому, з наступного тижня викладка знову буде регулярною! Книга є і надалі буде безкоштовною.

Тож залишайтеся зі мною, а хто ще не встиг познайомитися з моїми історичними романами та творами в інших жанрах  – приєднуйтеся. Завжди рада новим друзям та готую для вас ще безліч сюрпризів та несподіваних подарунків!

Ваша М.Д. ( натискайте на кнопочку “Відстежувати автора” у моєму профілі – і ви не пропустите жодного оновлення, а також знижок і сюрпризів від мене ( а їх готується чимало))

 

Оригінал статті на Букнет: Любителям історії, пригод і справжнього кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"