Любителям фентезі!

Любителям фентезі!

Любителям фентезі!

Дорогі читачі;)

Бетсі Прусс

Анотація:

 Доля-жартівниця,якій ти ніколи не зможеш помститись.Вона,мов ляльковод,керує кожним нашим кроком,контролює кожен подих,випробовує на кожному шляху.Трейсі-розумна дівчина,має привабливу зовнішність та м‘який характер.Все своє земне життя вона провела в глибокому,як морська безодня, горі.

Несправедливість світу з усіх сторін тиснула на неї,що призвело до безглуздої смерті.Дівчина потрапляє до Небесної школи,де буде навчатись з ангелами та демонами.Їй належить розібратись з головною проблемою її майже безсмертного життя-з підлим сином Сатани.

Єдине що йому потрібно-це тіло дівчини.Єдине що потрібно їй-це влада демона.Та доля знову вирішила зіграти у свою гру,змушуючи Трейсі закохатись.Але не тільки у демона.Попереду її чекають важкі випробування та битви, які й допоможуть розібратись у почуттях. 

Уривок:

 

-Збирай речі. -прошепотів ректор. 

На очі Трейсі накотились сльози, і аби не розплакатись перед ним, дівчина просто вибігла за двері. Спочатку вона тихо всхлипувала, пізніше почала голосно плакати, а тепер ридала на взрив. 

-Пооокидьооок. -прохрипіла в подушку невизнана. 

-Хто? -запитав досить знайомий чоловічий голос. 

-Віііннн. Боб і престол Філікс! Два покидька! Один хотів зґвалтувати, інший викинути зі школи! 

-Я можу тобі допомогти. 

-Яяккк? Порозмовляєш зі мною? Ти всього лише моя уява! -знову протяжний всхлип. Трейсі чітко почула сміх демона, що змусило її підійняти опухле обличчя та подивитись на ліве ліжко. 

-Люцифер!? -вскрикнула Трейсі, підіймаючи спину ліктями та прикриваючи живіт подушкою. -Ти що тут робиш? 

Демон, розкинувшись на ліжку Брітані, склав руки за голову та уважно дивився на Трейсі. Його хитрий погляд не віщував нічого хорошо, що відразу ж вдалось зрозуміти.

-З тобою розмовляю. 

-Навіщо? 

-Допомогти хочу. 

Тепер сміялась Трейсі. 

-Ну так що? -роздивляючись обличчя дівчини, знову запитав демон. -Мені допомагати тобі, чи як?

 

 

Пропоную чудово провести час з книгою)

Ваша Каміла❤

 

 

Оригінал статті на Букнет: Любителям фентезі!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"