Львівські письменники відвідали геріатричний пансіонат

Львівські письменники відвідали геріатричний пансіонат

У реальності весна з осінню ніколи не зустрічаються, а сьогодні подібний феномен мав місце. Клуб творчої молоді «Розквіт», разом із наставниками – членами Національної спілки письменників України, відвідали людей літнього віку в обласному геріатричному центрі. Молоді поетки – Юля Каспрук, Надя Бойчак, Настя Гриньо поділилися з дідусями й бабусями своїми поетичними переживаннями і у багатьох глядачів у залі наверталися на обличчі сльози…

Лев Моргун та Софія Гула виконали душевні пісні під гітару, чим викликали неймовірне піднесення та оплески. До філософських роздумів спонукав виступ директора школи ”Розквіт” Юрія Грешка, а пісні Вікторії Бондаренко перенесли душі присутніх у спогади приємної молодості.

Очільник Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Олесь Дяк, який був модератором вечора, тримав усю зустріч у творчому, піднесеному тонусі, а наостанок поділився високохудожніми поетичними рядками з власної творчості. Присутні ще довго не відпускали виступаючих і ділилися своїми враженнями від спілкування.

Друзі! Ми всі рухаємося в єдиному напрямку у човні, який має назву “Життя”. Пам’ятаймо про тих, які своєю міцною рукою допомагали ступити нам перші кроки, які зустрічали нас із студентських іспитів, а згодом із трудових відряджень. Старше покоління – вони усі наші батьки! Як не буває чужих дітей, так і не може бути чужих батьків! Кожна бабуся – це чиясь мати, а дідусь – батько. Вони мріють про веселих онуків у себе на колінах, яким повідають про сокровенне і найважливіше. Відвідуймо і доглядаймо своїх перестарілих рідних, але й не забуваймо про тих, до кого ніхто не приходить. Це допоможе нашій цивілізації зберегти людяність.

P.S. Насамкінець Олесь Дяк передав у дар для місцевої бібліотеки чималенький комплект книжок і газет «Літературна Україна», до видань яких була причетна Львівська обласна організація НСПУ.

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Львівські письменники відвідали геріатричний пансіонат

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"