Львівські письменники відвідали геріатричний пансіонат

Львівські письменники відвідали геріатричний пансіонат

У реальності весна з осінню ніколи не зустрічаються, а сьогодні подібний феномен мав місце. Клуб творчої молоді «Розквіт», разом із наставниками – членами Національної спілки письменників України, відвідали людей літнього віку в обласному геріатричному центрі. Молоді поетки – Юля Каспрук, Надя Бойчак, Настя Гриньо поділилися з дідусями й бабусями своїми поетичними переживаннями і у багатьох глядачів у залі наверталися на обличчі сльози…

Лев Моргун та Софія Гула виконали душевні пісні під гітару, чим викликали неймовірне піднесення та оплески. До філософських роздумів спонукав виступ директора школи ”Розквіт” Юрія Грешка, а пісні Вікторії Бондаренко перенесли душі присутніх у спогади приємної молодості.

Очільник Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Олесь Дяк, який був модератором вечора, тримав усю зустріч у творчому, піднесеному тонусі, а наостанок поділився високохудожніми поетичними рядками з власної творчості. Присутні ще довго не відпускали виступаючих і ділилися своїми враженнями від спілкування.

Друзі! Ми всі рухаємося в єдиному напрямку у човні, який має назву “Життя”. Пам’ятаймо про тих, які своєю міцною рукою допомагали ступити нам перші кроки, які зустрічали нас із студентських іспитів, а згодом із трудових відряджень. Старше покоління – вони усі наші батьки! Як не буває чужих дітей, так і не може бути чужих батьків! Кожна бабуся – це чиясь мати, а дідусь – батько. Вони мріють про веселих онуків у себе на колінах, яким повідають про сокровенне і найважливіше. Відвідуймо і доглядаймо своїх перестарілих рідних, але й не забуваймо про тих, до кого ніхто не приходить. Це допоможе нашій цивілізації зберегти людяність.

P.S. Насамкінець Олесь Дяк передав у дар для місцевої бібліотеки чималенький комплект книжок і газет «Літературна Україна», до видань яких була причетна Львівська обласна організація НСПУ.

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Львівські письменники відвідали геріатричний пансіонат

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"