Львівський Медіафорум та Google створили посібник для медіа

Львівський Медіафорум та Google створили посібник для медіа

Львівський Медіафорум (LMF) та Google створили посібник для медіа. Його мета – навчити українських журналістів продуктивно використовувати інструменти Google, щоб оперативно відповідати на виклики, які стоять перед редакціями.

«Із початком повномасштабного вторгнення команда Львівського медіафоруму працювала з гуманітарними потребами українських медіа та журналістів, згодом – із запитами щодо стабілізації їхньої роботи. – розповіли Читомо представники LMF. – Поступово нашим фокусом стали розвиток та сталість медіа в час війни, зокрема спроможність видань адаптуватися до нових нестабільних умов, шукати релевантні та ефективні рішення, працювати з наявною та потенційною аудиторіями, мережуватися та глобалізовувати свою діяльність, чому сприятиме розроблений із  Google посібник». 

 

Команда Львівського Медіафоруму уточнила, що робота над посібником тривала протягом трьох місяців. Спочатку LMF разом із Google розробили та запустили програму з 4 тренінгів про інструменти Google News Initiative та Google News Lab для всеукраїнських і нішевих видань.

 

«Під час тренінгів журналісти могли поставити запитання розробникам. У цьому посібнику ми зібрали ключові думки з тренінгів, аби поділитись ними з широкою аудиторією», – додає команда Львівського Медіафоруму.

 

До посібника увійшли рекомендації і лайфхаки, що стали результатом багаторічних досліджень та експертизи фахівців і фахівчинь Google.

 

Посібник складається з чотирьох частин:

  • Як залучати читачів: інструменти від Google News Initiative.
  • Монетизація: нові можливості для збільшення доходів українських медіа.
  • Лайфхаки для роботи з YouTube.
  • Інструменти Google та інші корисні сервіси для верифікації інформації.

 

Щодо його подальшого поширення, то в LMF зауважують, що за роки роботи зібрали чималу базу контактів всеукраїнських, локальних і нішевих медіа, за якою розповсюдять посібник. «Також плануємо декілька точкових співпраць із нішевими виданнями, онлайн-платформами і журналістами», – пояснює команда LMF.

 

Львівський медіафорум закликає поширювати посібник, але робити це свідомо, адже збірка є інтелектуальною власністю ГО Львівський медіафорум. Передрук повного зібрання або його частин можливий з посиланням на першоджерело й автора.

 

Нагадаємо, з минулого року Львівський медіафорум надає підтримку українським редакціям.

 

 

Зображення: Львівський медіафорум

Оригінал статті на Suspilne: Львівський Медіафорум та Google створили посібник для медіа

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"