Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

У Сєвєродонецьку представили туристичний путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!» (на знімках). Про це повідомляє golos.com.ua.

Його видала громадська організація «Арт Гвард і Я», головною метою якої є розвиток культурного середовища на Луганщині та сприяння розвитку творчої праці митців.

«Це про наше місто, про нас і для нас! Для тих, хто народився у Сєвєродонецьку, жив, працював або ж опинився за велінням долі. Та особливо для тих, хто вперше завітав до міста», — зазначили у пресслужбі Сєвєродонецької міськВЦА. 

За словами голови ГО «Арт Гвард і Я» Марини Провоторової, яка є автором текстів видання, путівник запрошує ознайомитись із об’єктами культурної спадщини Сєвєродонецька: пам’ятками історії, архітектури та монументального мистецтва місцевого значення, а також із цікавими сучасними локаціями.

Укладачі пропонують читачеві ознайомитись із яскравими й світлими нарисами з минулого та сьогодення міста. «Екскурсія за маршрутом у формі серця подарує учасникам низку нових вражень, дозволить дізнатися багато цікавого й навіть закохатись у Сєвєродонецьк», — сказала Марина Провоторова.

Серед укладачів буклету — науковий редактор, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Сапицька. У її науковому доробку понад 120 наукових публікацій, зокрема й виданих МОН України. Олена Сапицька є авторкою ідеї та науковим керівником навчального історичного цифрового проекту «Інтерактивна мапа з історії та культури України».
Консультування з питань краєзнавства забезпечував Сергій Каленюк — член спілки краєзнавців України, автор п’яти книг із давньої історії сходу країни та сучасної історії міста.

Над створенням «Severodonetsk: ласкаво просимо!» працювали також українська письменниця і журналіст, член НСПУ та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України» Юлія Бережко-Камінська, фотограф Костянтин Скоморох і художниця, ілюстратор, графічний дизайнер Настя Малкіна. 

Іван ТЕРЕЩЕНКО

Фото з відкритих джерел 

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"