Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

У Сєвєродонецьку представили туристичний путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!» (на знімках). Про це повідомляє golos.com.ua.

Його видала громадська організація «Арт Гвард і Я», головною метою якої є розвиток культурного середовища на Луганщині та сприяння розвитку творчої праці митців.

«Це про наше місто, про нас і для нас! Для тих, хто народився у Сєвєродонецьку, жив, працював або ж опинився за велінням долі. Та особливо для тих, хто вперше завітав до міста», — зазначили у пресслужбі Сєвєродонецької міськВЦА. 

За словами голови ГО «Арт Гвард і Я» Марини Провоторової, яка є автором текстів видання, путівник запрошує ознайомитись із об’єктами культурної спадщини Сєвєродонецька: пам’ятками історії, архітектури та монументального мистецтва місцевого значення, а також із цікавими сучасними локаціями.

Укладачі пропонують читачеві ознайомитись із яскравими й світлими нарисами з минулого та сьогодення міста. «Екскурсія за маршрутом у формі серця подарує учасникам низку нових вражень, дозволить дізнатися багато цікавого й навіть закохатись у Сєвєродонецьк», — сказала Марина Провоторова.

Серед укладачів буклету — науковий редактор, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Сапицька. У її науковому доробку понад 120 наукових публікацій, зокрема й виданих МОН України. Олена Сапицька є авторкою ідеї та науковим керівником навчального історичного цифрового проекту «Інтерактивна мапа з історії та культури України».
Консультування з питань краєзнавства забезпечував Сергій Каленюк — член спілки краєзнавців України, автор п’яти книг із давньої історії сходу країни та сучасної історії міста.

Над створенням «Severodonetsk: ласкаво просимо!» працювали також українська письменниця і журналіст, член НСПУ та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України» Юлія Бережко-Камінська, фотограф Костянтин Скоморох і художниця, ілюстратор, графічний дизайнер Настя Малкіна. 

Іван ТЕРЕЩЕНКО

Фото з відкритих джерел 

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Луганщина: презентували путівник «Severodonetsk: ласкаво просимо!»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"