Лондонський книжковий ярмарок отримав нового директора

Лондонський книжковий ярмарок отримав нового директора

7 вересня новим директором Лондонського книжкового ярмарку став Гарет Реплі. Про це повідомляють на сайті ярмарку. 

Як зазначають, Реплі має 13-річний досвід проведення масштабних міжнародних заходів. Він працював у низці галузей, зокрема сільському господарстві й енергетичному секторі. Останні три роки новий директор проживав в Об’єднаних Арабських Еміратах та організовував заходи на Близькому Сході, Африці.

 

«Я дуже радий приєднатися до Лондонського книжкового ярмарку як його новий директор і не можу дочекатися, щоб розпочати роботу над фантастичною пропозицією для ярмарку 2023 року наступної весни», сказав Гарет Реплі. 

 

Він також зазначив, що знає, наскільки важливий Лондонський книжковий ярмарок для світової видавничої спільноти й тому налагоджуватиме відносини зі всіма зацікавленими сторонами, щоб «переконатися, що важлива роль ярмарку в галузі й надалі буде сильнішою, ніж будь-коли». 

 

Також Девід Рош, голова Консультативної ради LBF, прокоментував: «Лондонський книжковий ярмарок є однією з перлин у короні книжкового світу, і 2022 рік став особливо особливим моментом, коли ми змогли фізично знову зібратися в одному місці після такої тривалої розлуки».

 

Крім того, Керрі Прінс, директор із розвитку компанії RX UK, що займається розвитком організацій і підприємств, додав: «Завдяки багаторічному досвіду Гарета в проведенні великих заходів, у поєднанні з проникливістю та пристрастю до видавничої справи Консультативної ради та наших партнерів по всьому світу Лондонський книжковий ярмарок буде в надійних руках».

 

Раніше директором був Енді Вентріс. 

 

Перший книжковий ярмарок під керівництвом Гарета відбудеться наступного року з 18 по 20 квітня. Додаткову інформацію про нього оголосять восени.

 

Нагадаємо, що Лондонський книжковий ярмарок відмовився від російського павільйону у 2022 році. 

 

 

Фото: Лондонський книжковий ярмарок

Оригінал статті на Suspilne: Лондонський книжковий ярмарок отримав нового директора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"